KLADIVO NA PÝCHU

L'inphantile Collective vydává v létě dvě CD:

První z nich je poslední materiál legendárních drtičů GRIDE, který už někteří z vás slyšeli na LP, ale na CD je navíc přidán matroš ze dvou starších splitek (poprvé na kompaktu), taže i cédéčko má v tomhle případě svůj smysl.

Z neutrální zóny hluboké temné modři se ozývá volání divočiny. Na L’inphantile Collective právě vychází na CD finální nahrávka dlouholeté sestavy jihočeských krotitelů harmonie GRIDE. Ve 29 minutách z rány ticha způsobené vypůjčenou starou žiletkou vytryskne do nemocného světa 18 songů neurálního výbuchu energie. Vedle Hluboké temné modři uslyšíte v tomto formátu poprvé i materiál ze splitů se Sidetracked a Thema Eleven. Hudba je opět rychlejší než smrt a tvrdší než život pavlačového domovníka. Hardcore snoubící se s grindcorem, páchnoucí jak záhon přešlechtěných orchidejí.

https://www.facebook.com/Gride
https://gride.bandcamp.com

Druhou jsou noví PERFECITIZEN - jim deska vychází až na začátku srpna. Jejich nahrávka Vás rozbije nekonvenčním, sofistikovaným a žánrově nesvázaným death-grindem, kde naleznete spoustu vlivů od jazzu, hip hopu, přes grunge až k aktuálním modernám.

www.perfecitizen.com
www.youtube.com/PERFECITIZEN
www.facebook.com/perfecitizen

L'inphantile Collective – Music for your neighbors

http://www.neonarcis.com

https://www.facebook.com/neonarcis/

 


Publikováno: 13. 07. 2020
Autor: Johan

Fotogalerie