DARK GAMBALLE

První informace o digipakové reedici „Echoes Of My Sadness“ jsme zveřejnili zde - podrobný vzpomínkový článek o tom proč a nač tato reedice si můžete přečíst v 93. čísle Pařátu.
Nyní jen stručné shrnutí: Kazetové demo poprvé s logem DISSOLVING OF PRODIGY vyšlo v roce 1993. V roce 2010 jej Pařát vydal poprvé na CD včetně dvou bonusů natočených v témže roce.
Od roku 2013 je tato edice u vydavatele oficiálně vyprodána.

Digipaková reedice obsahuje původních 7 skladeb s původním zvukem, dva songy, které se objevily už na reedici v roce 2010, akorát je přehozeno jejich pořadí, a skladbu „Padlý chtíč“, kterou DISSOLVING OF PRODIGY nahráli v létě 2011 pro tributní album TÖRR.

V útrobách digipaku naleznete 12-stránkový booklet, jehož grafické zpracování se proti verzi 2010 výrazně liší. Celý tento počin je limitován pouhými 200 kusy. Datum vydání je stanoveno na 20.6., to znamená, že „Echoes Of My Sadness“ budeme rozesílat společně s červnovým vydáním Pařátu. Objednávat lze v Pařátshopu zde klidně i s jiným zbožím. Celou objednávku však zašleme až 20.6., ze Slovenska 22.6.
Pokud jste předplatiteli Pařátu, můžete využít věrnostní slevu (info zde) a do poznámky připsat, že k objednávce máme přidat i předplacené vydání Pařátu (PLATÍ POUZE PRO PŘEDPLATITELE).

Společně s digipakem lze k „Echoes Of My Sadness“ předobjednat také pánské triko zde nebo pánskou mikinu zipovku zde. U obou produktů je uvedena tabulka velikostí.


Publikováno: 25. 05. 2020
Autor: Johan

Fotogalerie