Info články
  Nejbližší koncerty
  • 30. 10. 2020Flowers for Whores - hardcore Praha Decultivate - hardco...
  • 14. 11. 202020 YEARS IN THE BLOOD - oslava 20. let na scéně sk. Mater...
  • 21. 11. 2020ELEKTRICK MANN poprvé ve Svitavách předvedou svoji alko r...
  • 21. 11. 2020Open - 18:00 Start - 19:00 Vlez - 300/350 19.00-19.3...
  • 27. 11. 2020Farářova sluj / Orthodox club Vystoupí: LAID TO WASTE - s...
  CÉMURŠÁMUR

  27. 8. 2016, Ski areál Javorový vrch u Třince

  Poslední prázdninový víkend bývá akcemi velmi nabitý. Pořadatelé se předhánějí, kdo vymyslí zajímavější akci pro lidi, kteří se chtějí naposledy vyřádit, ještě než z tzv. dovolenkového režimu přepnou na ten školní. V oblibě bývá vyrazit někam na hory nebo za muzikou. Provozovatelé turistické chaty na Javorovém vrchu u Třince se rozhodli tyto dvě aktivity spojit a v sobotu 27. srpna zvou na Rockování na Javorovém.

  Od 16:00 bude přímo na Javorovém připraveno pódium, na kterém se během odpoledne a podvečera vystřídá několik hudebních skupin. Jako první zahrají glam-rockoví BAD JOKER'S CREAM, kteří lákají na sexy rock´n´roll ovlivněný americkým hard rockem 80. a 90. let. BJC nedávno vydali své debutové album "Behind the Mask", takže fanoušci si mohou přímo na koncertě udělat radost a odnést si z výletu suvenýr v podobě CD. Navnadit se můžete poslechem pecky, která otevírá desku BJC:

  https://www.youtube.com/watch?v=6QpIE2lKuBk

  Poté se představí kopřivnická zpěvačka Lenka Lo Hrůzová se svou kapelou LOGARYTMY. Lenka se stala známou díky vítězství v TV soutěži Hlas ČeskoSlovenska 2014, kde zaujala svou vizáží (piercingy a tetováním oproti ostatním vystajlovaným a našampónovaným účastníkům), osobitým projevem a velmi silným hlasem. Fanoušci se mohou těšit na vlastní písně i na několik úspěšných coverů, se kterými zabodovala v Hlase. Vzhledem k nabitému kalendáři, zaplněném přes léto koncerty, Lenka svou debutovou desku začne připravovat až na podzim. Zde je však malá ochutnávka: https://www.youtube.com/watch?v=nsQBOsfIk9o

  Jako poslední v 19:00 vystoupí elektro-rockoví PUBLIC RELATIONS, kteří nedávno vydali nové koncepční album s názvem "Sirael". Hutný rock se silnými melodiemi a originálními aranžemi PR na svém čtvrtém albu okořenili o české texty a apokalyptický sci-fi příběh. Koncert na horách jim zapadá do konceptu, protože právě na hoře došlo k oživení robotické dívky Sirael, jak je vidno z jejich posledního videoklipu:

  https://www.youtube.com/watch?v=gzliF7NtLD4 

  Na vrch Javorový se mohou příznivci rockové muziky dostat pěšky (nahoru 90 min., dolů 30 min.), lanovkou (v provozu do 19:00) nebo autem (pozor na omezenou kapacitu parkovacích míst nahoře v areálu). Občerstvení na Javorovém bude zajištěno, navíc celý víkend tam budou probíhat zvěřinové hody. A kdo by si chtěl večer na horách užít v plné palbě, může využít ubytování na zdejší turistické chatě. Pro aktuality k akci sledujte událost na facebooku  - 

  https://www.facebook.com/events/1016157591802601 nebo web pořadatelů

  www.javorovy-vrch.eu

  Odkazy na účinkující:

  http://bandzone.cz/badjokers
  https://www.facebook.com/lenkalohruzova
  http://public.relations.cz


  Zveřejněno: 14. 07. 2016
  Přečteno:
  2917 x
  Autor: Mikael | Další články autora ...

  Fotogalerie


  Komentáře

  Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář