KLADIVO NA PÝCHU

1.3.2016, Randal Club - Bratislava

V rámci európskeho turné prichádza po prvýkrát na Slovensko švédska gothic doom metalová kapela DRACONIAN predstaviť ich nový album Sovran vydaný v októbri tohto roka pod hlavičkou Napalm Records. Kapela si pre slovenských fanúšikov pripraví špeciálny setlist, ktorý bude obsahovať to najlepšie čo kapela doposiaľ vydala.

Doprovod im na tomto turné bude robiť v súčastnosti čoraz populárnejšia fínska melodic death metalová kapela OMNIUM GATHERUM, ktorá slovenským fanúšikom nie je celkom neznáma. V Bratislave boli už v roku 2009 s kapelami ako INSOMNIUM či SWALLOW THE SUN. Kapela vydala doposiaľ 7 albumov a vo februári 2016 vydávajú nový album pod názvom "Grey Heavens" a určite pár songov z neho zahrajú aj v Bratislave . Tento rok mohli fanúšikovia vidieť kapelu spolu s krajanmi Insomnium ako špeciálnych hostí na koncerte ENSIFERUM v rámci ich európskeho turné alebo na severoamerickom turné, ktoré absolvovala s kapelou Insomnium. Ako špeciálni hostia na bratislavskom koncerte vystúpia:

YEAR OF THE GOAT

https://www.facebook.com/yearofthegoat/?fref=ts

OCEANWAKE

https://www.facebook.com/OceanwakeFi/?fref=ts

Špeciálny domáci hosť:

APRIL WEEPS

https://www.facebook.com/AprilWeeps/?fref=ts

Predpredaj vstupeniek začína od pondelka tj 7.12.2015 cez sieť: Predpredaj.sk, Predprodej.cz a vo všetkých pobočkách Slovak Telekomu

Event akce na Facebooku: https://www.facebook.com/events/497603640413304/


Zveřejněno: 13. 12. 2015
Přečteno:
2897 x
Autor: Tomáš | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář