ASMODEUS – PŘÍJEZD KRÁLE PO 25 LETECH, NYNÍ I JAKO ČERNÁ NEBO ORANŽOVÁ GRAMODESKA

16.11. 2014, Praha - Roxy

Legendární britská heavy metalová kapela Saxon vystoupí v neděli v pražském klubu v Roxy v rámci turné nazvaného Warriors of the Road, které se koná k 35.výročí jejich vzniku. Kapelu na celém turné doprovází neméně slavní rockeři vystupující pod názvem Skid Row v roli jejich hostů a Halcyon Way jako support celé šňůry a tyto tři kapely společně vystoupí také na blížícím se koncertě v Praze.

Skid Row byli založeni v New Jersey a slaví více než čtvrtstoletí na metalové scéně. Svojí největší slávu kapela zažila na konci osmdesátých let a na začátku let devadesátých ve formaci, kterou tvořil Sebastian Bach (zpěv), Dave „The Snake“ Sabo (kytara), Scotti Hill (kytara), Rachel Bolan (baskytara) a Rob Affuso (bicí). V tu dobu všechna tři jejich alba získala platinovou desku. Mezi jejich největší hity patří například „18 & Life“, „I Remember You“ nebo „Youth Gonne Wild“. Do roku 1996, kdy byl z kapely vyhozen zpěvák Sebastian Bach, skupina prodala celosvětově více než 20 milionů alb.

Halcyon Way je metalová kapela z Atlanty. Jsou známí pro své výbušné koncerty, okamžitě chytlavé melodie, přesné vokály a vynikajicí práci kytar. Kapelu není snadné zařadit do existujicích metalových kategorií, ale jejich hudba připomíná těžkost kapel jako Slayer, Chimaira, DevilDriver, přístupné melodie zase připomínají kapely jako Disturbed a Queensryche. V roce 2008, Halcyon Way vydali své dlouho očekávané debutové album "A Manifest For Domination". Produkoval ho kytarista Jon Bodan s pomocí Jamese Murphyho (Testament, Death, Obituary. Deska vyšla celosvětově u Nightmare Records. Ti vydali i následující dvě alba kapely Building the Towers (2010) a Indoctrination (2011). Na letošek si pro fanoušky kapela připravila album Conquer.

Koncert metalových ikon Saxon, Skid Row a Halcyon Way se uskuteční 16.listopadu v pražském klubu Roxy.

Vstupenky za 640,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro a Ticketportal.


Více info na:
www.saxon747.com
www.facebook.com/saxon
www.skidrow.com
www.facebook.com/officialskidrow
www.roxy.cz
www.facebook.com/clubroxyprague
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Zveřejněno: 04. 11. 2014
Přečteno:
3061 x
Autor: Peťan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář