ASMODEUS – Příjezd krále

9.11.2014, Praha - Klub Nová Chmelnice

Do Prahy se v roli headlinera vrací skupina, která stála přímo u položení základního kamene symfonického metalu, přesto vlivem okolností nedosáhla nikdy věhlasných pozic, jako její souputnící. V posledních letech však XANDRIA chytila druhý dech a po "comebackovém" albu "Neverworld's End" přichází s novinkou "Sacrificium", označovaná mnohými kritiky za dosud nejlepší počin této pětice. Na této desce se zároveň poprvé představuje charismatická sopranistka z Nizozemí, DIANE VAN GIERSBERGEN. Nenechte si ujít plnohodnotný koncert skupiny, která se u nás objevuje spíše v rámci festivalových vystoupení. Hodinu a půl trvající show slibuje plejádu největších hitů kapely i představení skvělé novinky, to vše navíc v intimním klubovém prostředí!

Xandria - Nightfall (videoklip)

Speciálním hostem celého evropského turné je formace DIABULUS IN MUSICA z baskické Pamplony, produkující osobitý symfonický metal, smíšený s vlivem žánru gothic. Po nedávném personálním přerodu vydala skupina svou třetí desku "Argia", na které se v roli hostů objevili kupříkladu Thomas Vikström (THERION), Ailyin (SIRENIA) nebo někdejší sólový kytarista skupiny EPICA Ad Sluijter. O kvalitě nahrávky svědčí mj. i produkce, o kterou se postaral Jacob Hansen, produkující přední jména žánru.

Diabulus in Musica - Inner Force (videoklip)

Speciální hostem večera budou kultovní CARPATIA CASTLE z Mostu, kapela, hrající v mantinelech subžánru gothic rock. Skupina, založená ve stejné době, jako XANDRIA, se v současnosti přetavila z one-man projektu do plnohodnotné formace a pilně koncertuje v rámci podpory skvělé nahrávky "Laudanum".

Vystoupení proběhne v pražském klubu Nová Chmelnice dne 9.11.2014. Začátek akce je v 20:00.

Vstupenky je možné zakoupit v síti TICKETSTREAM nebo přímo v místě konání akce.

http://www.novachmelnice.cz/

Zveřejněno: 30. 10. 2014
Přečteno:
2915 x
Autor: Tomáš | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář