DARK GAMBALLE - Romance panenky a kladiva

SIKFUK / DEMENTED RETARDED – Miss Pavian… Bound, Gagged, Dunked CD 2013, Pathologically Explicit Recordings

Ufff. Do rukou se mi dostalo split CD dvou spřízněných kapel z ranku, který mi není zrovna nejbližší. Každý rok sice jezdím na Obscene Extreme, ale tam mi goregrind a brutal death metal naživo nevadí. Doma si to však nepustím. Nejsem cílová skupina a tak se na splitko amerického playboye SIKFUK a olomouckých chlípníků DEMENTED RETARDED podívám z trochu nezasvěceného pohledu. Už ve chvíli, kdy se mi dostalo tohle CD do rukou, jsem věděl, jaká to bude prasečina. O obalu si udělejte obrázek sami. Je prostě hroznej, takže správně goregrindovej (smích). Kromě těch poutavých malůvek booklet CD obsahuje krátká poděkování, foto všech zúčastněných a krátký info o albu. Texty zcela chybí, ale myslím, že v tomto případě je to tak lepší (úsměv). CD vyšlo v červnu u španělského labelu Pathologically Explicit Recordings.

SIKFUK:
První jde na řadu SIKFUK. Záměrně píši „jde“, protože se nejedná o kapelu, ale sólový projekt jednoho šílence do gore death/grindu. Nik "Nikfuk" Blanton si ten svůj bordel sám nahraje, bicí naprogramuje a odeřve. Celkem na splitko nahrál osm válů a jedná se o nefalšovaný zvrácený death/grind, kterému nechybí skočné umca umca pasáže. Vokál je chvílemi growling, chvílemi řev a chvílemi kvičení. Posledně jmenované popravdě nemusím, ale když to musí být... Co by to bylo za goregrind, kterému by chyběl nadhled? I přes všechen ten bordel se jedná o veselou muziku (úsměv). Dokazují to přinejmenším názvy skladeb – „Audio, Bitch“, „Coffee Pussy“ nebo „Pornhub Whiskey Dick ... Too Drunk To Whack“. SIKFUK za nějakých šestnáct minut vyplení všechny tělesné otvory a může jít v klidu spát. (4/10)

DEMENTED RETARDED:
Začíná DEMENTED RETARDED sekce a vlastně se pokračuje ve stejných kolejích. V případě těchto Moravanů však výrazně ubývá brutal death a pánové si to hrnou výhradně v grindových vodách. Pro mě se jedná o tu lepší část splitka „Miss Pavian… Bound, Gagged, Dunked“. Chrochtání, zvracení, kvílení (úsměv). Vedle nekompromisních sypaček přicházejí podobně jako u SIKFUK hopsandy a už vidím na pódiu šnorchly, plynové masky, nahé zadky a hnědou barvu (smích). DEMENTED RETARDED nahrávali ve vyškovském studiu Davos, které je všem dobře známé. Zvukově se mi nahrávka také líbí o chlup víc, než americký protějšek. A znovu jde především o to udělat co největší brajgl a pobavit sebe i ty zvrhlíky pod pódiem. Třeba skladba „Povolenej svěrač“ to určitě dokáže! (úsměv). (5/10)

Seznam skladeb:

SIKFUK:
 1. Audio, Bitch      
 2. Bound, Gagged, Dunked      
 3. Coffee Pussy 
 4. Loogie Lobber Lezlie     
 5. Poo Poo Pee Pee Doo Doo Wee Wee     
 6. Poodle Doo Pud Pile
 7. Pornhub Whiskey Dick ... Too Drunk To Whack     
 8. Shed Head and Shower Tuggers

DEMENTED RETARDED:
 1. Intro
 2. Miss Pavian
 3. Ostrava
 4. Melons Tube
 5. Prolapsy
 6. Sikfuk
 7. Povolenej svěreč
 8. Mature Midget
 9. Knír

Čas: cca 16 min. + cca 18 min.

Sestavy:

SIKFUK:
 • Nik "Nikfuk" Blanton - vokály, kytara, baskytara, bicí

DEMENTED RETARDED:
 • Klv - vokály
 • Raduz - kytara
 • Bob - baskytara
 • Jeff - bicí

https://www.facebook.com/pages/sikfuk/261491320399?ref=ts&fref=ts
http://bandzone.cz/dementedretarded
https://www.facebook.com/pages/DEMENTED-RETARDED/226339118712

Zveřejněno: 27. 12. 2013
Přečteno:
3130 x
Autor: Peťan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář