PUSTINA

Sobota 11. června 2011, Praha - Výstaviště

Největší hudební událost u nás ohlašuje další legendy! Novými zahraničními jmény jsou THE SISTERS OF MERCY, KREATOR a LOADED Duffa McKagana, které tak uzavírají line-up.  Vystoupí už 11. června v Milovicích u Prahy a doplní tak skutečné velikány heavy metalu IRON MAIDEN a další. Pořadatelé dále ohlašují také českou várku kapel a oznamují naprosto výjimečnou cenu lístků 999,- Kč pro následující týdny!

Festival SONISPHERE, který loni dovezl do České republiky velkou thrash metalovou čtyřku v čele s Metallikou, letos opět nabízí naprostou hudební špičku v tvrdší kytarové muzice. IRON MAIDEN jsou nejsilnějším headlinerem  na české festivalové scéně a jejich živé vystoupení na festivalu Sonisphere je s napětím očekáváno obrovskou nejen domácí fanouškovskou základnou.

Line-up se nyní rozrůstá o  německé thrash metalové kolegy KREATOR a kapelu LOADED Duffa McKagana, bývalého basáka z Guns N' Roses.

České kapely letos bude zastupovat domácí rock metalová špička X-CORE, která kráčí ve šlépějích Bullet For My Valentine či Avenged Sevenfold. Dál se fanoušci můžou těšit na metal-hardcorové LOCOMOTIVE nebo black metalové provokatéry ROOT. Vystoupení na festivalu si velmi ráda zopakuje vynikající kapela DEBUSTROL, která letos slaví třicet let existence.

Pořadatelé by rádi upozornili, že v letošním roce se zaměří na samé jádro hudební myšlenky festivalu Sonisphere, a proto představí ohlášené kapely pouze na dvou pódiích. S tímto pozoruhodným krokem souvisí změna cen vstupenek na festival.

Od 14. dubna 2011 od 12:00 tak bude na několik týdnů cena vstupenky k stání 999,- Kč + poplatky a cena lístku do Golden Circle 1999,- Kč + poplatky. Vstupenek do Golden Circle je velmi limitované množství a v tuto chvíli se velmi dobře prodávají, proto pokud chcete mít IRON MAIDEN a ostatní legendy na dosah ruky, neměli byste zaváhat! Více informací je na www.ticketpro.cz.

Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenku v období od 18. února do 14. dubna, obdrží rozdíl ceny vstupenky při vchodu do areálu.

IRON MAIDEN * KORN * IN FLAMES * MASTODON * KREATOR * CAVALERA CONSPIRACY * MISFITS * DUFF MCKAGAN’s LOADED * DEBUSTROL

SONISPHERE Festival 2011
Sobota 11. června 2011 
Praha
Více info: www.cz.sonispherefestivals.com

#?-:nbsp;

KREATOR
Extrémní, kousavá a nesmiřitelná hudba doplněná politicky zabarvenými texty, které poukazují na křivdy a neuhýbají před nepříjemnými fakty. To je svět Hordes of Chaos, poslední thrash metalové nahrávky německé kultovní kapely Kreator vydané v roce 2009. Kapela, která funguje už od roku 1982, si udržuje inovativní přístup a stále nabízí vysoce kvalitní, čistý a ryzí thrash metal.

DUFF MCKAGAN’s LOADED
Je jen málo osobností, které lze v dnešní době označit za idoly nebo legendy, ale jedna, která se hrdě hlásí k městu Seattle, vyčnívá nad ostatní.  Takovou persónou je Duff McKagan, basista z Guns N' Roses, ztělesnění hard rockové ikony. Se svojí současnou formací, kde vystupuje jako zpěvák a kytarista, vás smete čistým rockem a punkem a svým nekompromisním běsněním.Zveřejněno: 18. 04. 2011
Přečteno:
2799 x
Autor: Hanka | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

03. 05. 2011 13:46 napsal/a Coornelus
...
a záhada je vyřešena :-)
03. 05. 2011 13:29 napsal/a corbow
cena
jsou to ty poplatky, kupovali jsme listky hned, jak byly a cena je tech 1145..nebo tak nejak:)
02. 05. 2011 14:13 napsal/a DW
Klídek
\"Od 14. dubna 2011 od 12:00 tak bude na několik týdnů cena vstupenky k stání 999,- Kč + poplatky\" = několik týdnů už spolehlivě uplynulo .-)
02. 05. 2011 12:58 napsal/a Coornelus
...
Hm máš pravdu. Jinak je to jen tisková zpráva. kterou zveřejňujeme na přání pořádající agentůry, tudíž za případné nesrovnalosti neručíme. Ale jestli píšou, že to má být za tyhle prachy a na Ticketpro ti řekli tohle, tak je to fakt bordel a ubohost.
02. 05. 2011 12:18 napsal/a james
ceny
jak je to s tou cenou. Psal jsem do Ticket pro a ti mi zdělili, že jediná nynější cena je 1145,- kč a přitom všude se píše 999,- Tak jak to tedy je?