Nejbližší koncerty
  • 06. 06. 2026ZOOKRAUGHT (us) & KODDN > 6.6. < Pod lampou, Plzeň Co ...
  • 08. 06. 2026Fenomenální americká death metalová all-star kapela Inhum...
  • 11. 06. 2026Legendy české alternativní scény vystoupí opět po roce v ...
  • 12. 06. 2026Večer plný death, thrash a war metalu.
  • 13. 06. 20264. ročník open air festivalu se odehraje opět na Letním p...
  • 19. 06. 2026Hrají: AQVA SILENTIA ( Frýdek - Místek ), 111. PIVNÍ PERU...
  • 20. 06. 2026Další festival "Rebirth Of The Death" má již třetí ročník...
  • 27. 06. 2026Kapely: CENOTAPH (TUR) AMPUTATED GENITALS (COL) PURULE...
FORGOTTEN SILENCE - Vemork Konstrukt

Na prvním ročníku metalového večera Patior Ergo Sum, který se uskuteční v sobotu 11.9 v pražském klubu Exit Chmelnice, vystoupí následující kapely:

Brněnskou skupinu Tisíc Let od Ráje (www.tlor.cz) není třeba představovat. Hrají už od devadesátých let a jde o jednu z nejlepších českých metalových uskupení. Tečka.

Pražským Et Moriemur (www.etmoriemur.com) se za krátkou dobu podařilo vytvořit si na tuzemské doomové scéně solidní pozici. Pro ty, kdo mají rádi tvrdé, smutné a beznadějné písně.

Českobudějovičtí Vihar  v srpnu pokřtili novou desku a přijedou ji představit do Prahy. Fanoušci death-doomu si takovou příležitost nemohou nechat ujít. (bandzone.cz/vihar)

 
Němečtí Calliophis (myspace.com/calliophis) potěší milovníky funeralu. Jejich skladby jsou podle slov samotné kapely „směsicí lidských tragédií a pradávných příběhů“. Je na co se těšit!

Začátek akce je naplánovaný na 20:00, vstupné činní 150 Kč.

Zveřejněno: 31. 08. 2010
Přečteno:
3992 x
Autor: Zdenekameth | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář