KLADIVO NA PÝCHU

PRAHA – Exit Chmelnice, 23. ledna 2010 s BLOOD (ger), INGROWING, RUBUFASO MUKUFO, KONFIDENT, M.A.C., OF MAD, DIPHTERIA, CLYTOR

Pozor ! Pozor ! KINDER GRINDER  má další pokračování !!! L´INPHANILE COLLECTIVE uvádí KINDER GRINDER fest No. 2.

Po prvním více než úspěšném ročníku se severskými headlinery Birdflesh budeme mít možnost v druhém levelu zhlédnout kultovní německou death/grindovou kapelu BLOOD, která stála u zrodu tohoto chorobného stylu a která své první demáče začala na scénu chrlit už před více než 20-ti lety !     
                                 
Další ikonou lednového večera budou tuzemští matadoři INGROWING z Jížních Čech ( ze Severního Rakouska podle slov Chymuse), které na pražské půdě premiérově doprovodí nový bubeník Jürgen.   
                                       
RUBUFASO MUKUFO prozradí bezpečně rudé skvrny na jejich bílých pláštích. Je to gore grind klasického střihu, který nakopne i pobaví. Jejich cover od Brujerie snad nebude chybět!   

Fast/grind/crust. Tři slova, bez kterých by se nedala diagnóza moravských KONFIDENT asi určit.Kapela se momentálně nachází na Mexickém turné a pražský koncert by měl být takovou prověrkou, jak s nimi zamávala každodenní strava fazole/tequila/mescalín.   
   
Industriální experimentátoři M.A.C. OF MAD, kteří od té doby co nalezli v čističce, hluboko pod městem zapomenutého boha, přestali hledat pravdu a každý jejich koncert je vlastně takovou přípravkou na převzetí moci nad osudem lidstva.   

Nikdy nepolevující  a právě debutující hc/metal/grindové kombo DIPHTERIA  s jejich soundtrackem k věčnému zatmění Slunce Vám udělá jasno !

Poslední a zároveň první kapelou večera budou nepřehlédnutelní milovníci klasické poezii a death/grindeři nejhrubšího zrna v jednom, pražští CLYTOR.

POZOR ! Pokud bude v Japonsku pršet, tak se akce ruší !

Vstupné 220,- na místě
Začátek:17:30
Kontakt a rezervace: neonarcis@seznam.cz
www.neonarcis.com

Zveřejněno: 09. 12. 2009
Přečteno:
2840 x
Autor: Nathanella | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář