Nejbližší koncerty
  • 15. 08. 2025Melodic metaloví Lutharo z Kanady dorazí společně s němec...
  • 18. 08. 2025Legenda kalifornské hardcore scény se vrací do Ostravy!
  • 20. 08. 2025/|\ anabasis showcase & přátelé Komorní přehlídka všeho ...
  • 22. 08. 2025DEAD SHALL RISE - třetí ročník grind metalového festiválk...
  • 22. 08. 2025Oldschool metalový výprask bestiálních rozměrů okořeněnej...
  • 23. 08. 2025ROOT !! ..a země se otevřela!! Je nám ctí představit he...
  • 23. 08. 2025THE STRÝC (funky/rock), SLEMÄ (fastcore/punk), MANKURT (m...
  • 29. 08. 2025V pražském klubu Modrá Vopice se 29. srpna uskuteční prvn...
KAVIAR KAVALIER - +Klinik+

Concrete - Zementer CD-R 2008, selfrelease

Concrete je pro mě úplně nový pojem a předpokládám, že pro vás také. Nejedná se zde totiž o Marylandské thrashery, ale o rakouské „asideathmetalisty.“ Nemyslím to jako urážku, ale prstová cvičení, která pánové předvádí prostě nedovedu zařadit.

Pokud zaplesala srdce techno-progres maniaků, že našli nové onanisty, neradujte se. Toto demo by vás více než zklamalo. Pokusím se o přirovnání - děcko chodí 10 let do lidušky na hodiny klavíru a přehrává etudy od začátku do konce, vyleze ven a ač se snaží vymyslet něco nového, prvotina je jasná etuda. Nemůžu si pomoct, tahle nahrávka úplně smrdí hudební školou. Několik kamarádů si prošlo pár let hudebky, rozhodli se hrát death metal a za vzor si vybrali nějakou z kapel, která ráda nepravidelné rytmy. Problém ovšem nastává ve chvíli, kdy mají chlapci vymyslet něco podobného. Výsledek je ten, že každý riff/motiv se opakuje neustále dokola a občas se objeví nepravidelný rytmus.

Řeknu vám ve výsledku je to totální výplach mozku a nemyslím to nijak kladně. Sedmnáct pekelných minut jsem poslechl 3x, na víc jsem se opravdu nezmohl. Věřím, že každá kapela by jednou mohla zplodit něco zajímavého, hodně kapel by i mělo nápad, ale chybí provedení. U Concrete bych věřil, že by zahráli o hodně víc, než co zde prezentují, ale nejdřív je musí políbit můza. Chlapi, není to jen o stupnicích.

Čas: 16:58

Seznam skladeb:

  1. In Opposites United
  2. Hunter And Gatherer
  3. Children On The Playground Of Evil
  4. Don’t Disturb My Circles
  5. Trip

Zveřejněno: 19. 05. 2008
Přečteno:
3634 x
Hodnocení autora:
3 / 10

Autor: Dharm | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář