FORGOTTEN SILENCE - turné

24. 5. 2023, Písek - Divadlo Pod Čarou

Boys are back in town!

Po veleúspěšném loňském tour bude kanadská a britská ocel opět na cestách a pouze s jedinou zastávkou v Česku! Speciálními hosty pro písecký koncert budou italští maniaci WITCHUNTER! Vraťte se do 80. let a užijte si tradiční heavy metal v podání mladé krve!

Kdy: 24.5. 2023
Kde: Divadlo Pod Čarou, Písek
Start: 19:00

VSTUPENKY

RIOT CITY / Kanada / heavy metal
Jedna z nejlepších kapel nové vlny... Jejich debutové album z roku 2019 "Burn the Night" nás dostalo do kolen a můžeme na něm slyšet silné vlivy JUDAS PRIEST, RIOT a specifické kanadské scény 80. let. A samozřejmě mnoho jejich vlastních nápadů! RIOT CITY však zahrají především skladby z nového mistrovského alba "Electric Elite", které se v loňském roce stalo jednou z nejlepších desek!

SEVEN SISTERS / Anglie / heavy metal
Volá Londýn! Tato kapela k nám přijede z mekky heavy metalu, Anglie. Silné, promyšlené písně jsou plné melodií, změn rytmu a příjemného nádechu 80. let. Od roku 2013 SEVEN SISTERS vydali tři alba a v Písku budou hrát především z výborné poslední desky "Shadow of a Fallen Star Pt. 1"!

WITCHUNTER / Itálie / heavy metal
Italští maniaci se po dlouhých 5 letech vrátí do Písku, když se jejich tour protne s cestami RIOT CITY a SEVEN SISTERS! Jejich okultní heavy metal je magickou hudbou pro všechny vyznavače 80. let! WITCHUNTER přichází s novým úžasným albem "Metal Dream" a po této show nebudete spát! 

INFO 

Sledujte nás:

Facebook / Instagram / Website

Pořadatel: Thrash Nightmare Promotion


Zveřejněno: 23. 04. 2021
Přečteno:
291 x
Autor: Peťan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář