MORTIFILIA : Infernální deathmetalové album nyní jako velkolepé elpé

28. 1. 2023, Cheb - KC Svoboda

Metalová sobota v KC Svoboda Cheb

Po dlouhé odmlce se na pódium vrací chebská death metalová kapela PANDEMIA se skvělými hosty, legendami metalové scény Debustrol a Törr. 

DEBUSTROL je česká thrashmetalová legenda založená roku 1986 kytaristou Kolinsem! Stala se jednou z předních a nejuznávanějších tuzemských thrash metalových kapel a díky kultovním nahrávkám Vyznání Smrti (1988) a Neuropatalog (1991) se stala legendou svého žánru! A hitovky z těchto zásadních desek  zazní i na jejich koncertě v Chebu, kam zavítají po více než 10 letech!

TÖRR - legenda českého metalu hrající už téměř 40 let v čele s Otou Herešem přijede zahrát old school set sestavený převážně z desek Kladivo na Čarodejnice (1987) a Armageddon (1990) - kterého se jen v Česko - Slovensku prodalo přes 80 000 kusů! Kapela byla za minulého režimu i zakázaná za svůj "výstřední a západní image" a také  kvůli tomu, že se bolševik lekl, že jejich hudba ovládá masy lidí. Novou vlnu zvanou black metal však nešlo zastavit a z kapely se stala opravdová legenda svého žánru u nás!

PANDEMIA - Chebská death metalová kapela hraje od roku 1995 a na svém kontě má 5 alb  vydaných v zahraničí a natočených s producenty jako Andy Classen a Waldemar Sorychta. Kapela odehrála za 27 let přes 600 koncertů  ve více než 30 zemích světa včetně průkopnického 2,5 měsíce dlouhého turné po Latiské Americe... V lednu se kapela objeví na domácí půdě s old school setem sestaveným z prvních třech alb a premiérově zahraje i úplně nový singl!

Předprodej vstupenek ZDE


Zveřejněno: 12. 01. 2021
Přečteno:
225 x
Autor: Mikael | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář