INSANIA

CD 2020, Bizarre Leprous Production / gore grind / Česko

Ostravský krvavý cirkus MURDER RAPE AMPUTATE je evidentně při chuti, protože po slibném debutním albu „Cadaverous Lullabies“ (2019) vyšel loni na podzim jeho následovník, který navazuje tam, kde krvavá práce započala.

Hlavní principál Vajico má asi nápadů na rozdávání, když v tak rychlém sledu dokázal opět naservírovat pořádnou porci hrubého gore grindu, který si nezadá se světovými velikány dnešní doby. Ovšem nelze nevyzdvihnout i ostatní spoluhráče, kdy bubeník Lukáš desítku autorských songů náležitě hrne před sebou, Kinův vokál tomu dává patřičně chorobný řád a basák Kuba je jakousi šedou eminencí vzadu, která vše s ledovým klidem buldozeristy jistí. Po hudební stránce je album propracováno v podstatě k dokonalosti. K zaslechnutí jsou totiž (na tento žánr) zajímavé nápady, takže se posluchač rozhodně nudit nemůže. A tím nemyslím jen zarytého fanouška, protože i náročnější fajnšmekři by si měli přijít na své. Závěrečný valivý cover od bohů IMPETIGO, s psychopatickým kytarovým sólem, je už jenom jakýmsi bonusovým vygradováním celého alba.

„The Art Of Dehumanization“ tímto nabízí necelou půl hodinu poctivě zkomponovaného a zahraného gore grindu s patřičně drtícím zvukem (Davos). Takže můžeme jen litovat, když už se tato kapela uvolila k živým vystoupením, že v této době koncertovat nelze. Já jsem MRA viděl na jejich jediné prezentaci a bylo to fakt maso!

Seznam skladeb:

 1. Intro - The First Step Is A Stab
 2. The Beauty Of Sadism
 3. Until Putrefaction Forces Me To Stop
 4. Flesh Potpourri
 5. Piece Of Monster In Any Of Us
 6. Udre - The Odious Gourmet
 7. Last Shovel Of Dirt
 8. From Decomposition To Salvation
 9. Corpse-Made Hedge
 10. Strangle, Chop And Eat
 11. Breakfast At The Manchester Morgue (IMPETIGO cover)

Čas: 27:46

Sestava:

 • Kino – zpěv
 • Vajico – kytara
 • Kuba – basa
 • Lukáš – bicí, zpěv

Bandzone
Facebook
Bandcamp

Bizarre Leprous Production

 


Zveřejněno: 13. 04. 2021
Přečteno:
726 x
Hodnocení autora:
7 / 10

Autor: Bury | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář