KLADIVO NA PÝCHU

20. 2. 2020, Ostrava - Barrák

FB event: https://www.facebook.com/events/961033590942033
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/319

Už přes 20 let si to UNEARTH brázdí světem. Se sedmi výtečnými alby odolali jakýmkoli trendům, které se kariérně staly osudné i větším kalibrům. Jejich schopnost razit si v metal/core subkultuře tu svou cestu bez ohlížení na módní výstřelky je úctyhodná a i díky tomu je na ně na scéně nahlíženo obdivným respektem, neb i když se na pódiích potkávají s těmi nejlepšími kapelami a jsou ozdobou těch největších festivalů jako With Full Force, Wacken, Graspop, nebo Hellfest, vždy rádi vyjedou do klubů, kde si to s fanoušky užívají nablízko. Unearth jsou prostě nohama pevně na zemi a mít kapelu je baví. Loni se v Praze ukázali po boku navrátivších se metalcore-králů As I Lay Dying, ale už nyní v únoru se chystají na návrat, tentokrát do ostravského Barráku.

Stejnou sílu a vytrvalost má na turné i jejich více než vítaná posila, kterou není nikdo jiný než nezaměnitelní PRONG! I když Tommy Victor byl skoro dekádu členem Ministry, přesto s PRONG vydával fantastická alba a vypadá to, že ani po více než 30 letech jeho studnice nápadů nevysychá. Jak jinak si vysvětlit vitalitu a nabušenost poslední desky „Zero Days“, která obsahuje tolik hitů, co jiné kapely nesloží za celou kariéru? Do konce roku má vyjít nová deska, lze očekávat, že stabilizované trio nebude skoupé z ní něco vytasit, takže se připravte na vizionářsky podaný groove/industrial metal s thrashující kytarou a zkraťte si čekání na novou desku i koncert třeba poslechem překlenovacího EP „Age Of Defiance”.

Doprovodem těchto dvou amerických matadorů jsou na turné i u nás ne neznámí thrasheři DUST BOLT zakotvení u Napalm Records a newyorkští metalisté SINARO, kteří nepřeslechnutelně mají rádi Trivium, Bullet for My Valentine nebo současné Machine Head.

UNEARTH
www.youtube.com/watch?v=cz8IbywzOCw
www.youtube.com/watch?v=bWjTaaWyFkA
www.youtube.com/watch?v=MMI5bmlSrRg

PRONG
https://youtu.be/c2uW_lg2is0
https://youtu.be/MFNEcsxN5QA
https://youtu.be/Cl-5TrGakWY

DUST BOLT
https://youtu.be/mI6IEcpu6NI
https://youtu.be/RfZCQ5XBAbo

SINARO
https://youtu.be/lsvSjCWskQQ

Předprodej viz výše, dále pak v síti Ticketmaster, GoOut a na baru v klubu Barrák.


Zveřejněno: 16. 10. 2019
Přečteno:
2818 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář