KLADIVO NA PÝCHU

1. 2. 2020, Hradec Králové – AC Klub (Official)

Tak to vypadá, že snad i v našem východočeském království svítá na lepší časy a na kvalitní muziku už nebude třeba cestovat lán cesty.

Jedním z důkazů je právě na první únorovou sobotu naplánovaný Frozen Thrash. Akce se koná v AC Klubu.

Nelze opomenout majitele a legendu v jedné osobě Ivana Škalouda, kterýžto se mezi místními těší převeliké oblibě a ostatním hostinským slouží jako vzor.

BLITZKRIEG BOYZ 
Tato kapela by měla svým „crust violence“ večer nastartovat. Měl jsem tu čest zhlédnout jejich letní vystoupení v Bohuslavicích, které bylo žel pokažené nekvalitním ozvučením. Doufám, že tentokrát vše vyjde a jejich set si společně užijeme.

IN THE NAME OF GOD
Jediný mimorepublikový zástupce, chcete-li upřesnit, z Polského města Walbrzych. Kapela je pro mne, krom faktu, že hrají thrash/death, velkou neznámou a tak dodám více informací až v reportu.

REFORE
Chcete pravý, v dobrém smyslu slova, špinavý thrash? Tak tady ho dostanete plnými hrstmi. Omladina se s tím moc nepáře a pro všechny pravověrné je jejich vystoupení poviností.

SOCIAL ERROR
Poměrně čerstvá partička Hradečáků (tuším rok založení 2016), je dalším otazníkem, ale škatulka crossover/thrash nechává fantazii velký prostor a jsem zvědavý, až se skutečnost utká s představami.

MINORITY SOUND
Tahle pražská banda už v tuzemském podzemí jisté jméno má a jejich poslední album „Toxin“ řadím vůbec k tomu nejlepšímu, co u nás minulý rok vyšlo. Nadupaný cyber metal, jako pověstná třešnička na dortu, by měl celý večer uzavřít.

Myslím, že to vypadá, i přes chladné počasí, na pořádné horko a nezbývá než doufat, že se vše vydaří na jedničku a víc než důstojná návštěvnost připraví kapelám bezva atmosféru. Tak v sobotu naviděnou!

DOORS – 17:00

START – 19:30

VSTUP – 150,-

 


Zveřejněno: 29. 10. 2019
Přečteno:
3055 x
Autor: Horaguru | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář