MORTIFILIA : Infernální deathmetalové album nyní jako velkolepé elpé

MC The Corona Lantern - Singles (2015-2022) [DMP014]
Doom metalově ladění The Cororna Lantern vydali během let 2015-2022 několik nahrávek, které vyšly pouze digitálně. Tato kompilace obsahuje všechny tyto skladby o stopáži necelých 40min. Poryvy, Turning Possibly Into Never, Tam Nahoru a první nahrávku "MMXV" obsahující dva songy! Vyšlo v nákladu pouhých 50ks!

MC Willig - Der Werwolf aus Prag [DMP013]
Jedná se o jednorázový projekt, za nímž stojí kytarista Richard Lipinski alias Medvěd a jeho věrná zásahovka, složená ze členů FORGOTTEN SILENCE, TISÍC LET OD RÁJE či ANIMÉ... Jedna 18ti minutová skladba věnovaná seriálu "30 případů majora Zemana" vychází jako limitované MC v nákladu 50ks!

CD single box - Laniena Mentis - Laniena Mentis EP [DMP012]
Poslední nevydaný materiál Laniena Mantis, který kapela nahrála v roce 2011 ve studiu Hostivař právě vyšel jako limitované lisované CD (single box) v nákladu 150ks! V roce 2008 se Laniena Mentis opět postavila na nohy a začala koncertovat! Ze sestavy z konce roku 2006 zůstali pouze bratři Hendrychové a zpěvák Tomáš. Ludva a Dejf už se nepřipojili protože v tu dobu již rozjížděli smečku Scream of the Lambs. Kapelu doplnil kytarista David Justra (Obscurum) a Standa Tichý (Rudý Koutek). Během roku 2009 se ve studiu Silence S.E. v České Kamenici opět nahrávalo promo s novou tvorbou, které bylo umístěno na bandzone profil kapely. Promo se po letech nedochovalo. V plné síle po dvou letech koncertování se rozhodlo jet nahrávat a tentokrát do vyhlášeného studia Hostivař. Zde se nahrálo v roce 2011 promo o pěti skladbách, které se nedočkalo fyzické podoby a kapela se vzápětí opět rozpadla! Až teď po dvanácti letech uzrál čas na to materiál vydat aby si ho sběratelé mohli zařadit so svých sbírek!

Facebook
 


Publikováno: 22. 03. 2023
Autor: Johan

Fotogalerie