Nejbližší koncerty
  • 14. 05. 2026Pyrexia (USA), Defleshed (Sweden), Hate (Poland), Pentacl...
  • 15. 05. 2026Deloraine zahrají velký dvouhodinový koncert s novou show.
  • 16. 05. 2026Polská zčernalá krev se rozlije v Mladé Boleslavi. Vysto...
  • 16. 05. 202616.5. / LIBEREC / AZYL / 20:00 PUNK ROCK SHOW!DEAD POLLY...
  • 16. 05. 2026OSTRAVA / ROCK HILL / 16. 05. 2026 INNOXIA CORPORA M...
  • 16. 05. 2026VICIOUS RUMORS (USA) Legendární Geoff Thorpe, kmotr Ba...
  • 20. 05. 2026Busking Párty 2026 #1 – Motherhood (can) & Selve (aus) + ...
  • 21. 05. 2026Legendární japonská black/thrash metalová kapela Abigail ...
KAVIAR KAVALIER: Fetišistický vinyl roku.

SOUL MASSACRE z města Havířov vznikli v roce 2014 a od té doby pořádně rozvířili tuzemské deathmetalové vody. Není divu, protože větší část sestavy tvoří muzikanti se zkušenostmi z kapel, jejichž kořeny sahají už do devadesátých let. Stejně jako EP „1000 Ways To Die“ (2016) a první album „Purgatory System“ (2017), také druhé album „Despair Of Human Being“ vyjde pod značkou Pařát Magazine & Productions. Konkrétně 20. srpna letošního roku, kdy se v několikatisícovém nákladu stane součástí 101. čísla magazínu Pařát. Vydavatelství Pařát Productions pak zajistí undergroundovou distribuci CD po širém světě.

Oproti albu „Purgatory System“ doznala sestava SOUL MASSACRE změn u mikrofonu a baskytary. Původní vokalistku nahradil bývalý zpěvák ANTIGOD Štěpán a baskytaru má pod kontrolou už skoro tři roky bývalý člen BLACKSHARD Víťa.

„Despair Of Human Being“ bude obsahovat deset skladeb, které byly nahrány v GM Recording. O mastering alba se postaral Tom Porcell z německého Kohlekeller Studio, který v minulosti spolupracoval například s ABORTED nebo BENIGHTED. Obal na album nakreslil indonéský umělec Rudi Gorgingsuicide, jehož práce bude tuzemským fanouškům známa ve spojitosti s FLESHLESS.

Také se můžete těšit na první oficiální videoklip, který byl vytvořen mistrem Frodysem (AUDIOVISUAL WEIRD ARTS)!

 


Publikováno: 20. 07. 2021
Autor: Bury

Fotogalerie