CÉMURŠÁMUR

22. sezóna Pařátu je prvním letošním vydáním považována za zahájenou. 

Titulní článek je tentokrát věnován historii nizozemských PHLEBOTOMIZED, kteří už příští měsíc přispěchají s novou nahrávkou. 

Vyjma obsáhlých rozhovorů s "tutovkami" jako SODOM nebo MOONSPELL na vás čekají také zajímavosti z ne úplně metalových zemí, jakými jsou například Guatemala, Bosna a Hercegovina, Bulharsko nebo Filipíny. Uvnitř Pařátu najdete také podrobný článek o doom metalu v Brazílii nebo vzpomínky Martina Schirence na druhé album PUNGENT STENCH, od jehož vydání letos uplyne 30 let. Totéž platí i pro PESTILENCE a jejich "Testimony Of The Ancients". Motiv tohoto alba je v novém Pařátu zvěčněn na formátu A2. 

Součástí 98. čísla Pařátu je také album kapely CHLAD. Samozřejmě jako vždy jde o originální CD (tentokrát s bookletem 8 stran), jehož vydavatelem je Pařát Productions. Distribuce v Česku a na Slovensku probíhá prostřednictvím magazínu Pařát. To vše za lidovou cenu dostupnou pro každého. Uvnitř Pařátu najdete také dvojstránkový rozhovor s CHLAD.      

Kompletní obsah Pařátu je k přečtení ZDE, informace o rozesílání aktuálního čísla ZDE. Nezapomeňte nahlédnout také do Pařátshopu ZDE a k novému Pařátu i něco přiobjednat. Doplnili jsme desítky nových titulů za nejlepší ceny, pro předplatitele Pařátu ještě nižší.   


Publikováno: 20. 02. 2021
Autor: Johan

Fotogalerie