TELEPATIE

Mostecká kapela ARAWN vypustila tretí a posledný singel z očakávaného albumu ODKAZY DOBY, ktorý vyjde čoskoro u Slovak Metal Army.

Mostecká mlátička ARAWN už predčasom ohlásila nasledovníka svojho úspešného debutu „Zrození“. Prvý album z roku 2018 je takmer vypredaný v náklade 500 ks, čo sa dá považovať v dnešnej dobe streamového konzumu za fantastický úspech. Popri samotnej prezentácii debutu sa kapela stretla aj s veľmi vášnivou dobou a to kvôli nahrávaniu videa „Lidice“.

Ako sa ale pozerá na úspech či neúspech debutu a ako ho vlastne hodnotí samotný gitarista Zakk? „No jak jinak, než jako kvalitní děcko (prvotinu). Myslím, že album bylo přijato fanoušky na výbornou a nejen jimi. Recenze na album byly skvělé, přičemž průměrné hodnocení se pohybovalo 8/10. Co víc si kurva můžeš přát!!!! Bylo to skvělé vše číst, poslouchat fans jak je to nesmírně baví a jak nás jako kapelu podporují. Myslím, že tohle chce každá kapela. Neříkám že bych dnes něco udělal jinak i když asi u některých skladeb asi ano. Záleželo by taky na tom, jestli by to bylo ku prospěchu či nikoliv. Vlastně nejvíc by na tom všem změnil Jirka (zpěvově). Je dnes prostě daleko dál než byl tenkrát. Hodně dělá taky to, že album jsme jeli točit i když s ním Jirka ještě nebyl dokonale zžitý, ale za mě odvedl neskutečnou práci!!!!!! Za kterou jsem velice vděčný. Vlastně všichni odvedli neskutečnou práci, když vezmeš, že album vzniklo do roka a do dne (rok zkoušení a rok existence kapely)“


Publikováno: 24. 11. 2020
Autor: Johan

Fotogalerie