KLADIVO NA PÝCHU

Brno, Česká Republika, 26.11. 2019 – Resistor Sound Sessions pro letošek končí. Na svojí rozlučku si do Kabinetu Múz pozvali brněnskou kapelu sinks.

sinks se na scéně objevili teprve letos a pokud si nedají pozor, mohli by zahájit menší revoluci. Se svým občas pohnutým post-punkovým citem a bryskním až drzým hlasem si rychle získávají své publikum, které touží spíše po syrovosti a nezkrotnosti. I když jsou teprve u svého zrodu, nabízejí hluční a dost nakažliví sinks docela nadějný pohled do budoucnosti. Jsou vítaným přírůstkem do noise-rockové scény a kapelou, kterou stojí za to nespustit z očí.” (anotace k Resistor Sound Session)

professor t - https://youtu.be/li2y5g7qF7w

Kapela sinks má od své krátké existence za sebou už nespočet koncertů, vydání prvního EP june a před sebou nadějnou budoucnost. Rozhodně jsou tou správnou bouří na závěr letošní série Resistor Sound Sessions, projektu který vznikl ve spolupráci hudebního portálumpro nezávislé umělce a vydavatelství, Fair Price Music, společně s brněnským klubem Kabinet Múz, společenstvím Smile Music a místními kreativními lidmi za podpory Státního fondu kultury České republiky.

Resistor Sound Sessions se letos loučí. V lednu se však jejich fanoušci mohou těšit na zajímavé bonusy, které najdou na jejich facebooku nebo youtube kanále Fair Price Music.


Projekt Resistor Sessions vznikl za podpory Státního fondu kultury České republiky, Fair Price Music, Kabinet Múz a Smile Music.

Resistor Sound Sessions
https://www.facebook.com/resistorsoundsessions/
Resistor Sound Sessions je projekt, který vznikl ve spolupráci hudebního portálu pro nezávislé umělce a vydavatelství, Fair Price Music, společně s brněnským klubem Kabinet Múz, Full Moon Magazínem a místními kreativními lidmi za podpory Státního fondu kultury České republiky. Tato série live sessions má za cíl šířit alternativní českou hudbu u nás i v zahraničí.

Odkazy
Fair Price Music: www.fairpricemusic.com
Kabinet Múz: www.kabinetmuz.cz
Smile Music: www.smilemusic.cz
Full Moon Magazine: www.fullmoonzine.cz

sinks
Bandcamp: https://sinksbrunn.bandcamp.com
Spotify: https://open.spotify.com/artist/7l1BtP3vGkd8ywDSeSBR70
Facebook: https://www.facebook.com/sinksbrunn/
Instagram: https://www.instagram.com/sinksbrunn/


Publikováno: 30. 11. 2019
Autor: Coornelus

Fotogalerie