KLADIVO NA PÝCHU

?. ?. ????, Plzeň - Šeříkovka

Vážení přátelé,

hudební uskupení Umbrtka koncertuje velmi výjimečně, nyní přichází po několika letech se speciálním vystoupením v Plzni na Slovanech, kde byla kdysi práce započata.

Umbrtka prošel od založení v roce 2000 velkou variabilitou vyznění a přinesl bohatou diskografii. Vždy byl středobodem tvorby samotný uctívaný Pán Umbrtka, a byl rozvíjen umělecký styl prachmatismus, v jehož základech lze spatřit estetiku železnice, starých továren, lesů, uzenin a mnoho dalšího. Tvorba kapely se stala rozšířenou mezi příznivci black metalu a mezi zaměstnanci drah a kovodělné výroby. Rok 2020 je výzmamým datem, kdy Pán již skutečně oslaví šedesáté narozeniny. Kromě známých skladeb zazní i řada kompozic, které dosud živě nezazněly, kupříkladu Kola za klenbou či Salám dobyvatel.

Koncert otevře black-deathová skupina Mallephyr. Jejich skladatelská a instrumentální zručnost strhává početnou posluchačskou základnu počínaje rokem 2014. Skrze jejich desky "Assailing the Holy" a "Womb of Worms" si právem vydobyli značný věhlas.

Událost na Facebooku

Předprodej vstupenek:

PLZEŇSKÁ VSTUPENKA

TICKETSTREAM

COOL TICKET

Umbrtka

Mallephyr

KD Šeříková: http://www.kdserikova.eu


Zveřejněno: 20. 04. 2020
Přečteno:
3836 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

22. 03. 2021 13:01 napsal/a dejv
hm
tak se nakonec nic nestalo
17. 03. 2021 21:42 napsal/a stefanos
výroba pro výrobu
Teď by měla UMBRTKA udělat nějaký pořádný turné, pozvánky vylepit do popelnic