ZINEKontaktSpolupráceRedakceLinksDatabáze koncertů

Fobia zine

INFO BOX

CULT OF FIRE, MALOKARPATAN - PŘELOŽENO NA 9. 5. 2020číst info »

TAAKE / KAMPFAR / NECROWRETCH - PŘELOŽENO NA 8. 1. 2021číst info »

ATROPHY / BLACK SACHBAK - PŘELOŽENO, termín bude oznámenčíst info »

THE PICTUREBOOKS, BLACK MIRRORS - PŘELOŽENO, termín bude oznámenčíst info »

LUDIA SMRDIA TOUR 2020 - PRVNÍ DVĚ ZASTÁVKY ZRUŠENYčíst info »

UMBRTKA, MALLEPHYR - PŘELOŽENO, termín bude oznámenčíst info »


Další nové články

28. 3. 2020 | Ankety
ZATRATA – „10 questions“ celý článek »

28. 3. 2020 | Ankety
ZATRATA – „Deset otázek“ celý článek »

26. 3. 2020 | Ankety
PURNAMA – „Deset otázek“celý článek »

21. 3. 2020 | Ankety
REFORE – „Deset otázek“ celý článek »

14. 3. 2020 | Ankety
PROLAPSED – „Deset otázek“ celý článek »

15. 2. 2020 | Ankety
CAVE BLIND – „Deset otázek“ celý článek »

4. 2. 2020 | Postřehy
Zemřel Ivan Král, jehož skladby šířili Patti Smith, Iggy Pop či LUCIEcelý článek »

31. 12. 2019 | Postřehy
Bilance roku 2019 + co bude v roce 2020?celý článek »


Koncerty

3. 4. 2020
semilasso - brno
Nejlepší tribute bandy Metallica, Iron Maiden, Jud...

9. 4. 2020
Brno - bio Sibiř
Blackened night vol. III_____> akce je benefiční n...

25. 4. 2020
Brno - bio Sibiř
BATTLE NIGHT! = dvakrát dvojitý výprask!_____Gride...

25. 4. 2020
Olomouc-Sklub
Rotten Fest-25.4.2020,Sklub Olomouc FLESHLESS,DEF...

2. 5. 2020
Poldofka na Kladně
Night of eternal evil na Kladně KLADNO ZACHVÁTÍ Z...

2. 5. 2020
Tradiční Kloub, Sušice
Sušická zastávka na tour dvou německých kapel Sark...

9. 5. 2020
Stará Ves u Rýmařova KD
BUGRFEST pořádaný čtyřmi bratry. Letos vystoupí BI...

16. 5. 2020
Brno - Kabinet Múz
The Primals /USA,EX-DARKEST HOUR/ & Fumata /MEX/ &...

Anketa

Členové redakce zvolili nejlepší alba roku v ČR. Jak byste hlasovali vy?

SEE YOU IN HELL - „Život ve strachu“ (930)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

CHLAD - „Chrám bolesti“ (413)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

KAVIAR KAVALIER - „Hotel Inkontinental“ (304)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

MINORITY SOUND - „Toxin“ (249)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

GRIDE - „Hluboká temná modř“ (243)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

FINAL FLAG - „Huge Expectations“ (240)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

POSTCARDS FROM ARKHAM - „Øakvyl“ (234)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

HNUS UMÍRAJÍCÍ - „Hnus umírající“ (228)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

QUERCUS - „Verferum“ (228)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

ČERNÝ KOV - „Společenství“ (214)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

HEIDEN - „Země beze mě“ (209)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

Naše profily

RSS kanál RSS kanál
myspace
bandzone

Web Archiv


TELEPATIE ZINE
» Rozhovory » LIBOR MATEJČIK, KLAUDA KRYŠPÍN, KAREL ADAM, ZBYNĚK HASSE – rozhovor hlavně o situaci v AB BANDU a částečně i v MOTORBANDU » Diskuze k článku

LIBOR MATEJČIK, KLAUDA KRYŠPÍN, KAREL ADAM, ZBYNĚK HASSE – rozhovor hlavně o situaci v AB BANDU a částečně i v MOTORBANDU

zpět na článek

Diskuze k článku

Nový příspěvek
Jméno:
Nadpis:
Text:

Do pole prosím napište číslicemi hodnotu / Fill the numeric value
thirtytwo - třicetdva :
*

Celkem 260 položekStrana: [Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  [Další]

27. 10. 2011 19:14:39
Autor: Faninka Titanicu
Ydas

Je vidět,jaký je tvůj charakter ..... Vzhledem k tomu,že jak vidno znáš lidi co sem píší osobněji,tak ti z celého srdce přeji,aby zjistili kdo jsi a náležitě si to s tebou vyřídili. A protože znám Michala i Věru,přeji jim,aby zjistili kdo jsi, protože takovouhle svini si mezi sebou nezaslouží. Nevím,co je na tom špatného,že si brání to ,co mají rádi a jelikož jsem byla téměř na každém koncertě Titanicu,nevím že by hráli turné v nějaké sokolovně. A informace které jsi zde uvedl o pivovaru,jsou tak trochu mimo...nebo jsi tam byl? Já tam byla a bavila jsem se výborně ! Jestli ona z tebe nemluví spíš jen závit .

27. 10. 2011 19:12:13
Autor: publiusenigma
Můj dojem

je,že to Aleš dělá jak většina "podnikatelů".Obalamutit,zalhat,pošpinit a ono to nějak dopadne.Když jde do tuhého,tak lidi vyhodit a strčit hlavu do písku.Místo nich nabrat levnější a naivnější sílu a podnikání jede dál.Jak dlouho se dá žít tímto způsobem?

27. 10. 2011 18:45:17
Autor: Věra Němcová
Poseidon

Tak já vše psala slušně a bez urážek. Včera jsem pročítala tu diskuzi pod rozhovorem s AB a nějakýhch 8 stran plných urážek pár jedinců mezi sebou, nadávky na jednu či druhou stranu-dnes si jdu přečíst rozhovor s ex členy ABB a abych tam vidělazbytečnězminovaný i násse mizkrátkanelíbilo,jakose mi nelíbí celá tahle debata,kde mipříjde, že si přes to je lidi píšou urážky,pro který by jinde nedostali prostor a napíšeš svůj názor ahned má okamžitě pár lidí potřebu vynadat i tobě,že vůbec si dovoluješ něco psát. Hezký šíření negativismu, pak at se lidi divěj, že se kolikrát muzikantům ani už do ničeho nechce. Každopádně dál se do toho plést už nechci, bývalé sestavě ABB přeju,at vše vyřeší co nejlépe :-)

27. 10. 2011 18:40:02
Autor: Poseiidon
schmead

Nebyl jsem účastníkem, nemůžu argumentovat. Vyjádřemí M Macha jsem četl a mám pocit že všeobecně směřoval k tomu, že když je ve studiové písni v jednu chvíli dvojhlas od stejného zpěváka, respektive pomocný a vysoký vokál v pozadí, tak jaksi živě nelze aby jeden člověk zpíval současně dvakrát.

27. 10. 2011 18:38:27
Autor: Michal
Ydas

nejlepší je,že nějaká špína vleze mezi lidi a začne plivat kolem sebe,ale za svoje jméno se stydí. Kdyby jste byl mr. Ydas chlap,tak mi to napíšete na tom FB rovnou,ale asi víte,co bych vám k tomu řekl,po případném os. setkání udělal....Takže tohle hrdinství za písmenky si nechte pro RacinBand a nenapadejte a neurážejte někoho,kdo o váš názor nestojí ! A evidentně máme veš v kožichu jak vidno....

27. 10. 2011 18:29:36
Autor: Poseiidon
Věra Němcová

To je právě ten průser, že kapela se vrátila na scénu až v roce 2009, to ja jakoby mukla pustili po 20ti letech z basy a divil se že se nemůže zorientovat v nové dimenzi nové doby po převratu.... Nelíbí semi tu, jak má furt někdo neunavnou potřebu zaujatě a hlavně už po miliontý dokud to tu čte tuna lidí, urážet člověka, ať už je dobrej nebo špatnej, ať j hříšník nbo svatej a za půl hodiny nanovo psát naprosto totéž s proměnou pál slov v příspěvku za účelem vylití si osobní nenávisti. To je jako když Helenka 10 let nenatočí desku a 10 let těží z mediální podporytou samou skladbou. Prostě síla!!!

27. 10. 2011 18:25:36
Autor: SCHMEYD
Pro Poseiidon

Turné Titanicu a Arakainu jsem viděl, slyšel na 2 nebo 3 místech. Na dvou určitě! Zda měl Titanic horší zvuk? Ano měl, protože hrál ve 3 a ŽIVĚ!!! Což o Arakainu se říct nedá. Často jsem slyšel i více Toužimských, ale na pódiu byl jen jeden! :-) Asi fata morgána či co!? Takže abych to uzavřel. CD Arakainu si můžu pouštět i doma a nemusím platit vstupné. Když jdu na koncert, očekávám, že bude i live a ne za pomocí playbacku, half playbacku atd. To, že pomocné zpěvy Arakain nyní používá, přiznal i Mirek Mach.

27. 10. 2011 18:11:53
Autor: Věra Němcová
ještě dodatek

Johan : děkuju :-) Jen poslední co k tomu řeknu, přestože to není článek o nás,tak se tu k Titanicu pár lidí vyjadřuje, takže ano, víme, že je potřeba udělat nové věci. Kapela se vrátila na scénu v roce 2009,pakbylo turné s Arakainem apakrok stagnace díky situaci uvnitř kapely. V tom složení, ve kterém hraje ted, včetně i změnymanagementu je od července tohoto roku,tj. necelé 4 měsíce. Nemyslím,žejetakdivné,žezatu dobunic novéhonevzniklo, ale v plánuje je to na letošní zimua jak to pak lidi příjmou bych nechala budoucnosti. Kluky baví hrát pro lidi, tak nevím proč by prozatím nemohli hrát věci ze tří řadových alb.J Jak to bude vypadat příští rok, to přecenidko z násneví,alei kdybyto nedopadlo podle našich představ, podle mě jealepořádlepší ten pokus udělat a podle reakcí fanoušků nemyslím, že byzájem nebyl - nežrezignovat a nedělat nic. Psát pod anonymním nickem jak je to všecko blbýajde to do prdele je rozhodně lehčí než něco zkusit sám a pak si třeba taky sám apod svým jménem nabít hubu či uříznout ostudu...do toho se moc lidem nechce, psát si a anonymně rejpat do těch,co tu odvahu mají je přece mnohem snažší.

27. 10. 2011 17:55:00
Autor: Poseiidon
Chris

Místo kytaristy vezme malíře pokojů? Tím doslovně tvrdíš že máča není kytarista ale malíř pokojů. Aha, tak jak mi vysvětlíš, že jsem máču s ABB na koncertě viděl hrát na kytaru a to velmi schopně, byl jsem snad na tripu?? :-)) Až tak schopně že si ho tehdy Brichta vybral na post kytary,ale ty tvrdíš že není kytarista. Takže Brichta si tam vzal malíře kerej ne že hrál na kytaru, nýbrž mu máča na koncertech maloval pokoje jo? Skladatelský střevo je pak už jiná kapitola, nacož zřejmě narážíš.Při nezaujatým pohledu tu diskuze hraničí s posměšky a škodolibostí.... K tomu Titanicu, pokud má kapela na turné s Arakainem podle mnoha zdrojů otřesný zvuk(sám jsem nebyl svědkem), tak je pak pochopitelné, že lidi nejsou v rauši a projeví se to na jejich reakcích. Holt koncerty jsou akce hlavně pro uši.Dnes tu má problém s bezproblémovou existencí kdejaká slavná kapela která je plně aktivní 20 let vkuse. Bohužel ne jen kapely si za to můžou, je vidě že kdejaká sračka se tu drží roky na výsluní, pokud má protekci v médiích a to pak si ještě stěžuje a hrozí menší žalobičkou, že se v mediích hraje míň než 10krát za den že? .Když pak přijde kdysi slavnej titanic či Motorband po mnoha letech spánku na scénu, tak nemůže čekat kdoví co,nanejvýš u těch pár pamětníků, který to tehdy za mlada zajímalo,kor když původní lídři kapel jsou dávno z kapel pryč. Ty kapely měly jména tehdy.Až Titalnic a Motorband vydá zbrusu nový album, pak se uvidí zda z toho bude comeback nebo to lidi moc nezaujme. Bez ohledu zda si to lidi stáhnou nebo koupí, k lidem se to musí dodstat a dostane. Pokud to bude dobrej matroš, chytí se to.Já věřím, že např ABB nezklame,rozhodně ne na plné čáře.

27. 10. 2011 17:28:21
Autor: SCHMEYD
Pro Whisky

Whisky, já nemám slov! Tyhle slova patří do české encyklopedie rocku a metalu! Jen tedy pokud tam Máča vůbec patří? :-)

27. 10. 2011 17:21:18
Autor: Theriak
odhalení

Tak mám dojem,že s Mikulášem nechodí čert,ale Máča:-))

27. 10. 2011 17:19:58
Autor: SCHMEYD
Sokolovny

Pamatuju dobu, kdy se časáky Spark, Beng! atd. řezali smíchy, když psali o různých tancovačkových kapelách, které hrávaly pro 200, nebo 300 lidí někde v Dolní Lhotě. Teď? Je česká rocková scéna ráda, že v těchto sokolovnách hrává Arakain, ABband, Alkehol, Titanic, Doga, Škwor, Harlej nebo i slovenská Tublatanka, Metalinda atd.atd. Co dodat? Že by i v tomto měl SCHMEYD nebo tolik milovaný Whisky pravdu, že to jde tady s hudbou do pěkný prdele!? A co je lepší hrát pro 300lidí v sokolovně, nebo pro 50 v klubu?

27. 10. 2011 17:14:08
Autor: Whisky
První dojem

který na mne toto /konečně/ společné prohlášení udělalo je, že Zbýňa a Karel promluvili. Když to ale pročítám znovu celé a nechám si to projít hlavou, tak mi vychází, že jediné co vedlo k této při, jsou OPĚT peníze!!! Kolem nich se teď točí opravdu vše. Asi je teda opravdu na vině Aleš a Mitva, že neukázali Klaudovi faktury, nezaplatili Klaudovi, Karlovi a Zbýňovi za práci při natáčení a za další vytěžené peníze z jiných zdrojů. To je na straně jedné. Pak mne ale napadá, proč se kluci neozvali a nepohrozili třeba tím, že na příští štaci nebrnknou. Neumím si představit, že kapela která spolu tráví tolik času a má na sebe všechny možné kontakty, to nechá tak dlouho nevyřešené a pak teprve po čase to exploduje. Ale nevylučuji to, znám případy, kdy někdo tak dlouho drží hubu a trpí, až bouchnou saze. To by bylo ke klukům Klaudovi, Karlovi a Zbýňovi. Teď k hamounovi a podrazákovi. Tomu se celá tahle aféra náramně hodila do krámu. On je sice soběstačnej, vydělává dlouhé peníze, je šťastnej, spokojenej, smířenej s kapitalismem a jak sám uvedl, na pár hodin si odskočí do práce, tam něco zvedne, položí jinam, rozdá úsměvy, někam brnkne, něco podepíše, vyvětrá okna, zalije kytky a zase si jde po svých. Skákne si na obýdek, pak do posilovny a vezme do ruky kytarku, která jediná mu rozumí a má ho ráda /snad?/ !!! Pro něho to byl ohromný vstup na scénu a do vod Českého businessu!!! Nikdy nezapomenu, jak se okamžitě začal všude prezentovat a snad si i nechal natisknout vizitky: Libor Máča Matejčík - kytarista a šéf kapely Motorband /To je ta, co tam zpíval Kamil Střihavka/ a kytarista a backvocalista AB Bandu. Kdyby býval Aleš dopředu věděl to, ce je tento Máča zač, tak by mu pravidelně nasypal do korýtka a pak by měl vyhráno. Už by Klaudovi,Karlovi, ani Zbýňovi nemusel dát nic. Máča by se postaral a kdyby ho ještě Aleš býval jmenoval jeho zástupcem, nebo podšéfem, tak tohle nevzniklo!!! Jenže se stala ta osudová chyba, že Aleš Máču podcenil a nedal mu kousnout do krajíce. Pak už stačilo, aby si Máča počkal na to až někdo z kluků malinko začne remcat a už drobnými popichy a intrikami zažehnul to, co se rozhořelo až do tohoto požáru. Teď nevím, jaký bude konec. Aleš má novou kapelu, takže pojede dál. Zbýňa bude mít větší prostor se věnovat tomu, co ho spolehlivě uživí. Klauda najde samozřejmě uplatnění kdekoli, odkud odejde nějaký dobrý bicman, protože za něho mluví to, co dosud dokázal, a všichni víme, že toho nebylo málo!!! No a Karel? To je stejně jako u Klaudy, za něho také mluví díla, na kterých se dosud podílel!!! Horší to bude s Máčou. Do žádné kapely si tuhle osobnost už nikdo nevezme, Motorband nerozjede, páč to už za ty léta moc zarezlo a pokud se pepa opravdu rozhodne jít za hlasem svého srdce, tak nevěřím, že se v této zemi najde někdo, kdo umí zpívat a bude tak hloupý, aby to šel dokázat k Máčovi. Takže závěrem: Milý hamounku a egoisto, svých 15 minut slávy sis užil, ne? Co takhlle třeba jít natírat do Basileje tu skulpturu na nádraží, nebo nějaký jiný objekt??? Protože vlak s hokejovým trenérem už ti ujel. Tak a teď do mne, ať mám večer co číst!!!

27. 10. 2011 17:10:52
Autor: -> Věra
1 věta vyhozena

Věrko, tu větu, která tam byla zbytečná a navíc (o té marnosti) jsem vyhodil, protože tam byla zbytečná a navíc :-) Ten zbytek tam nechám, protože podle mě je Titanic a Motorband stejný případ - kapela, která žije ze staré (zašlé) slávy a na koncertech od nich všichni chtějí jen starý fláky z osmdesátých let...

27. 10. 2011 17:02:35
Autor: Věra Němcová
Ydas

Víš,kritizovat dokáže každej, zkusit to a dělat to dobře by bylo věc druhá...a neříkej,kdo je pomalejší, když si nepochopil,o čem je řeč, tj. o tom, že nevím, proč do rozhovoru s ex členy ABB, který díky tomu, že jde o momentálně zajímavé téma čte spousta lidí, zatahovat názor na jiné kapely a ještě podaný takhle, podle mě se tohle prostě nedělá, pár rozhovorů jsme s kapelou dělali a taky tam autor nedával své názory např. na ABB nebo kohokoli a pokud ano, tak bychom tu otázku odmítli, jelikož by to vůči zmíněné kapele nebylo fér. To o sokolovnách je úplně trapárna,objíždí je všichni, halyasi dnes nikdo z nás nevyprodá, tak nač se kolem toho hádat ? Celá diskuze kolem rozhovoru s Alešem je plnáakorát nadávek a urážek pár lidí mezi sebou, tady to k tomu asi spěje taky - honem rychle někoho nasrat, že ? Tak si to užijte, já už k tomu nic dodávat určitě nebudu.

27. 10. 2011 16:59:35
Autor: Johan
-> Lukáš

Tento webzine funguje na téhle bázi asi od roku 2003, předtím jako papírový fanzin. Jsme rádi, že nás rád čteš a doufám, že tě tahle přestřelka neodradí, vůbec jsme ji neměli v plánu. Prostě Mikael udělal normální rozhovor s A. Brichtou, jeho bývalý spoluhráči poždádali o možnost vyjádření a my jsme jim v zájmu objektivity tuto možnost poskytli. Podle mě vše v pohodě a tak, jak to má být. To, že se v diskuzích objevila řada blábolů, s tím přece nemůžeme nic dělat. Ale samozřejmě můžeme dělat něco dalšího - a když nás tak rád čteš, určitě vidíš, jaký prostor u nás tuzemská scéna dostává. Ukaž mi jediný webzin, který takhle hustě o našich kapelách píše... Tebou zmmiňované interprety máme v merku, pravidelně o nich píšeme a budeme psát dál, rozhovor s Morbivodem byl nedávno, recenze singlu taky, další je v plánu, Master´s Hammer byl rozhovor i recenze Mantras atd. Částečně to, o čem píšeme, záleží i na kapelách - 95 % recenzí je na věci, které nám kapely a nebo jejich vydavatelé pošlou, zbytek je aktivita redaktorů, když si něco koupí. A když si nikdo nekoupí Citron a kapela se nám s nabídkou spolupráce neozve, tak holt na webu není... Věř, že nestíháme psát to, co přijde, ale za celých těch osm let jsme nevyhodili jediný promáč, na vše se časem dostalo a na tomhle přístupu si zakládáme.

27. 10. 2011 16:43:35
Autor: Chris
Brichta nutně potřebuje personální odbor

To má být jako ta bomba tenhle článek o brečícím čtyřlístku??Panebože to je bída.Naprosto chápu Brichtu , že je vyhodil z kapely(ikdyž Karla a Zbyńka je škoda).Brichta snad musel být masochista, nebo co, to se nedá jinak pochopit..Jak to asi mohlo dopadnout , když si tam místo kytaristy veme malíře pokojů a ještě chce po něm demosnímky na nové album.Proboha kde to jsme ? A když je dostane , tak se zhrozí a diví se ,co to je za matroš.No jaký asi matroš čekal?Zvykl si na výborné skladatele hudby v Arakainu(Kub,Urban), ale to byli muzikanti. To byl úplně jinej level.Přece mu muselo bejt jasný , že od tohodle člověka žádnou dobrou skladbu nedostane.Přitom je Brichta velmi chytrej člověk.Nechápu.Tady opravdu zůstává rozum stát.

27. 10. 2011 16:05:13
Autor: Ydas
....

No ty vole,to nema smysl dal komentovat..Ty jsi asi nejaky pomalejsi-proste Johan zazil to,ze parta jmenem Titanic hrala s Arakainem kdesi v prdeli v hospodskem sale,ve stejne situaci je Motorband,to je pouze jeho dojem,to co zazil.Pokud to nejsi schopny pochopit,tak se na mne nezlob,ale jsi OSEL.

27. 10. 2011 16:02:47
Autor: Michal
???

Co s tímhle vším má jako Titanic společného? Proč se tady vůbec řeší,nemá s ABB pranic společného. A navíc si myslím,že to co dokázali s novou managerkou Věrou je pořádnej kus práce....

27. 10. 2011 16:02:21
Autor: Michal
???

Co s tímhle vším má jako Titanic společného? Proč se tady vůbec řeší,nemá s ABB pranic společného. A navíc si myslím,že to co dokázali s novou managerkou Věrou je pořádnej kus práce....

27. 10. 2011 15:32:50
Autor: Ydas
Pro Michala Svejka Sedlaka

Hele,Miso,to,ze vas kapela vzala s sebou na turne po sokolovnach nic neznamena,tak vsude NEVYKRIKUJ,jak jsou skveli,uzasni,atd. Nebylo by spatne,kdyz jsme uz u tech penez,udelat rozhovor mezi kapelou jmenem Titanic,kterou drzi nad vodou mr.Hanak a spol a druhou partou vedenou mr.Racinem.Apropo-TITANIC bylo sveho casu i Turbo,samozrejme to polske....tudiz,to ze se nekdo jmenuje TITANIC neznamena vubec nic,je to jen parta,ktera ma jepici zivot,tech par sklanich pametniku nevydrzi dlouho a tudiz nevidim nic spatneho,ze hraje po vesnicich,kdyz je to pravda.Krom par koncertu v hale-coz neni samotatny koncert kapely,nikde jinde nehraji.Bud kluby v jihomoravskem kraji,nepocitam propadak v jednom pivovaru u Prahy a dale zapadakovy na Vysocine.Cili slecno Nemcova a pane Michale,to,ze Vas Johan zminil v clanku byl holy fakt,ze scena se topi ve srackach a Titanic,Brichta,Motroband neni zadnou vyjimkou.To,ze hrajes v kotehulkach,nedela z tebe vezdu ani po boku Arakainu.Takze doporuceni-oplachnout celo....

27. 10. 2011 15:32:02
Autor: DW
:)

dělej to jako já - neřeš to a nech to plynout:)

27. 10. 2011 15:30:11
Autor: Coornelus
kauza

Nejdřív jsem si řikal dobrý, pak už mě to nudilo a teď už mě to vyloženě sere. Celá debilní kauza. A to si Johan ještě dovolil osočit Titanic nebo jak se ten plevel jmenuje.

27. 10. 2011 15:24:44
Autor: Michal
???

Co s tímhle vším má jako Titanic společného? Proč se tady vůbec řeší,nemá s ABB pranic společného. A navíc si myslím,že to co dokázali s novou managerkou Věrou je pořádnej kus práce....

27. 10. 2011 15:19:37
Autor: lukáš
A co nové dvd citronu, nové cd Morbivoda a dalších??

to Johan: Ńevím jak tenhle webzine dlouho funguje, ale dlouhou dobu byl muj nejoblíbenější. Dnes je to bulvár. A nezlob se na mě Titanic třebaže nemá takovou návštěvnost jako Arakain , tak lidi na néj chodí. Oproti tomu na Seven , tady máte článek- 40 lid´se zučastnilo. Není to trochu málo??A co napŕíklad rozhovor s Morbivodem a jeho kapelou , vyšel singl a i nová deska , jestli se nepletu. Dvd retrospektivní vydává Citron, kapela co v 80 letech jezdila koncerty s arakainem přípravuje novou desku - Polymetal.Mimochodem raritkou je , že píseň Jede, jede mašinka vymyslel právě bývalý ćlen kapely kapely Polymetal. Tuto kapelu vŕele doporučuju- 6 tisíc křížu- největśí hit.p.s. Masters hammer přípravují desku- Jak bude vypadat, druhý Mantras? Opět by z toho byl super rozhovor

Celkem 260 položekStrana: [Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  [Další]


Novinky

1. 4. 2020 | Autor: Bury
Novinky u RABIES a Noise Master zinečtěte zde »

1. 4. 2020 | Autor: Bury
KRUCIPÜSK mají nový videoklip čtěte zde »

1. 4. 2020 | Autor: Bury
ILL NIÑO představují nové videočtěte zde »

31. 3. 2020 | Autor: Bury
Předrevoluční punk kapela SMRT MLADÉHO SEBEVRAHA vychází poprvé na vinylučtěte zde »

31. 3. 2020 | Autor: Bury
SHVPES, kapela syna Bruce Dickinsona, představuje nový klipčtěte zde »

31. 3. 2020 | Autor: Bury
TRIVIUM mají nový videoklip čtěte zde »

30. 3. 2020 | Autor: Bury
UŽ JSME DOMA chystají na zítra koncert v přímém přenosučtěte zde »

30. 3. 2020 | Autor: Bury
KREATOR mají nový singl a k němu klipčtěte zde »

30. 3. 2020 | Autor: Bury
CYHRA představují videoklipčtěte zde »

29. 3. 2020 | Autor: Bury
NINE INCH NAILS vydávají dvě nová alba a k tomu zdarmačtěte zde »

další novinky ...

Reklama

flash player not installed

Nejčtenější za 30 dní

25. 3. 2020 | Recenze
PURNAMA – Flame of Rebellioncelý článek »

27. 3. 2020 | Recenze
ZATRATA / HOW LONG? celý článek »

1. 4. 2020 | Recenze
Dubnové tipy – alba & koncertycelý článek »

23. 3. 2020 | Recenze
ERELEY – Diableriecelý článek »

28. 3. 2020 | Ankety
ZATRATA – „10 questions“ celý článek »

14. 3. 2020 | Ankety
PROLAPSED – „Deset otázek“ celý článek »


Poslední diskuse

PURNAMA – Flame of Rebellion
Datum: 26. 3. 2020 14:19:44
Autor: Dejv
Titulek: ano 2

diskuse k článku »

PURNAMA – Flame of Rebellion
Datum: 26. 3. 2020 13:36:58
Autor: x
Titulek: he

diskuse k článku »

PURNAMA – Flame of Rebellion
Datum: 26. 3. 2020 10:33:34
Autor: Fanda Pádlo
Titulek: ano

diskuse k článku »

Nároďák Fest IV. v čele s KRISIUN v Jaroměři - ZRUŠENO (Koronavirus)
Datum: 23. 3. 2020 13:14:22
Autor: ♫ grindcorizer ♫
Titulek: To je mi tedy novinka..

diskuse k článku »

JIG-AI – Entrails Tsunami
Datum: 19. 3. 2020 11:40:20
Autor: Bhut
Titulek: no ne...

diskuse k článku »

Odešel Michal Cichý, grindový mistr paliček, kravského zvonce i rychlého prodeje
Datum: 18. 3. 2020 01:13:11
Autor: ♫ grindcorizer ♫
Titulek: Lecter

diskuse k článku »


Partnerské weby

Fobia Distribution e-shop Metalopolis.net Metal Forever & Metal Man True empress

Reklama