ZINEKontaktSpolupráceRedakceLinksDatabáze koncertů

Fobia zine

INFO BOX

CULT OF FIRE, MALOKARPATAN - PŘELOŽENO NA 9. 5. 2020číst info »

Nároďák Fest IV. v čele s KRISIUN v Jaroměři - ZRUŠENO (Koronavirus)číst info »

TAAKE / KAMPFAR / NECROWRETCH - PŘELOŽENO NA 8. 1. 2021číst info »

ATROPHY / BLACK SACHBAK - PŘELOŽENO, termín bude oznámenčíst info »

THE PICTUREBOOKS, BLACK MIRRORS - PŘELOŽENO, termín bude oznámenčíst info »

LUDIA SMRDIA TOUR 2020 - PRVNÍ DVĚ ZASTÁVKY ZRUŠENYčíst info »

UMBRTKA, MALLEPHYR - PŘELOŽENO, termín bude oznámenčíst info »


Další nové články

28. 3. 2020 | Ankety
ZATRATA – „10 questions“ celý článek »

28. 3. 2020 | Ankety
ZATRATA – „Deset otázek“ celý článek »

26. 3. 2020 | Ankety
PURNAMA – „Deset otázek“celý článek »

21. 3. 2020 | Ankety
REFORE – „Deset otázek“ celý článek »

14. 3. 2020 | Ankety
PROLAPSED – „Deset otázek“ celý článek »

15. 2. 2020 | Ankety
CAVE BLIND – „Deset otázek“ celý článek »

4. 2. 2020 | Postřehy
Zemřel Ivan Král, jehož skladby šířili Patti Smith, Iggy Pop či LUCIEcelý článek »

31. 12. 2019 | Postřehy
Bilance roku 2019 + co bude v roce 2020?celý článek »


Koncerty

3. 4. 2020
semilasso - brno
Nejlepší tribute bandy Metallica, Iron Maiden, Jud...

9. 4. 2020
Brno - bio Sibiř
Blackened night vol. III_____> akce je benefiční n...

25. 4. 2020
Brno - bio Sibiř
BATTLE NIGHT! = dvakrát dvojitý výprask!_____Gride...

25. 4. 2020
Olomouc-Sklub
Rotten Fest-25.4.2020,Sklub Olomouc FLESHLESS,DEF...

2. 5. 2020
Poldofka na Kladně
Night of eternal evil na Kladně KLADNO ZACHVÁTÍ Z...

2. 5. 2020
Tradiční Kloub, Sušice
Sušická zastávka na tour dvou německých kapel Sark...

9. 5. 2020
Stará Ves u Rýmařova KD
BUGRFEST pořádaný čtyřmi bratry. Letos vystoupí BI...

16. 5. 2020
Brno - Kabinet Múz
The Primals /USA,EX-DARKEST HOUR/ & Fumata /MEX/ &...

Anketa

Členové redakce zvolili nejlepší alba roku v ČR. Jak byste hlasovali vy?

SEE YOU IN HELL - „Život ve strachu“ (847)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

CHLAD - „Chrám bolesti“ (351)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

KAVIAR KAVALIER - „Hotel Inkontinental“ (263)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

MINORITY SOUND - „Toxin“ (215)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

GRIDE - „Hluboká temná modř“ (201)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

FINAL FLAG - „Huge Expectations“ (196)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

POSTCARDS FROM ARKHAM - „Øakvyl“ (188)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

HNUS UMÍRAJÍCÍ - „Hnus umírající“ (187)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

QUERCUS - „Verferum“ (185)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

ČERNÝ KOV - „Společenství“ (181)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

HEIDEN - „Země beze mě“ (179)
JIŽ BYLO HLASOVÁNO

Naše profily

RSS kanál RSS kanál
myspace
bandzone

Web Archiv


TELEPATIE ZINE
» Rozhovory » LIBOR MATEJČIK, KLAUDA KRYŠPÍN, KAREL ADAM, ZBYNĚK HASSE – rozhovor hlavně o situaci v AB BANDU a částečně i v MOTORBANDU » Diskuze k článku

LIBOR MATEJČIK, KLAUDA KRYŠPÍN, KAREL ADAM, ZBYNĚK HASSE – rozhovor hlavně o situaci v AB BANDU a částečně i v MOTORBANDU

zpět na článek

Diskuze k článku

Nový příspěvek
Jméno:
Nadpis:
Text:

Do pole prosím napište číslicemi hodnotu / Fill the numeric value
sixtyone - šedesátjedna :
*

Celkem 260 položekStrana: [Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  [Další]

28. 10. 2011 18:42:24
Autor: lukáš
Pro whiskyho.

to Whisky: Taky jsem patřil k těm lidem , co "nové fandy" arakainu jsem prostě urážel.Tisíce sprostých slov, dnes jsem asi dospěl rozumově.Koukni se sám pod tento článek a je to jedna strana , která uráží druhou a ve výsledku je to nula.Nedobereme se výsledku. to Chris: Přesně to psal i aleš, nejenom o tobě. O všech.Možná kreyson či arakain má "fanatické " fandy, ale dnes kdy jsem na barokádě lidí , co hlavně vnímají hudbu a neurážejí někoho kdo má jinej názor.Začínám mladým fandům arakainu, či kreysonu závidět.To co se tady z té diskuze vyplodilo, vůbec nemá nic společného s alešem,Klaudou či Zbyňkem a Máčou, ale mezi námi lidmi jako samými. Podle aspoň mě ten vzkaz na Vás ohledně mého příspěvku- Koncerty,malá návštěvnost, staré cd má váhu. A něco to aspoň řeší.Skončíme tady diskuzi o "hovně", ale tím věčným trávením 1000ců hodin na diskuzích , nebudou lidi mít ani důvod na koncerty chodit.Pomlouvat druhou stranu , to se dnes nosí. to all: Přiznejte se , že první klik na tuto diskuzi je toho druhého očernit, ale až budete shánět staré cd svých oblíbených kapel, nikde je nenajdete. A proto což takhle udělat referendum jako metalové seskupení fanoušků a konečně zrušit Ulozto.cz, nebo aspoň docílit toho že se bude aspoň za stáhnuté cd platit. Takhle kapely budou mít i na vydávání jak nových, takl starých cd. Toto je si myslím jeden ze smysluplných kroků.Tak se vykašlete na diskuzi a podpořte české kapely!!!!

28. 10. 2011 18:39:47
Autor: Aleš Brichta
Chris

Proboha já jsem s dovolením jen vyjádřil svůj názor na to, že se k sobě diskutující chovají jako prasata. Přijde mi to fakt strašný.

28. 10. 2011 18:24:56
Autor: drenáž
to Whisky

Hádají se muzikanti, hádají se i posluchači. To je logické. Podle toho, v jakém stavu je mainstreemová rádobyrocková a rádobymetalová scéna (ať už je to kvůli penězům, charakterům či něčemu jinému), tak na ni fanoušci reagují. Jestliže se kolem kapel prolévají kýble hoven (AB Band, Torr, Křížek, Titanic), pak ještě považuji za docela pozitivní, že se diskuse zvrtne v diskusi o návštěvnosti nebo o tom, jak důstojnou roli hrají staré kapely. Ale doba je jinde. Staré páky se hádají, ale otěže už dávno převzali jiní. A teď tady nemluvím o kryštofech a jiných ptákovinách, ale i o metalových kapelách. Lidí na ně sice pořád chodí méně než na staré páky, ale nikdo nepochybuje, že je to upřímné a atmosféra kolem nich také podle toho vypadá.

28. 10. 2011 17:19:35
Autor: Whisky
vážení,

pláčete hezky, ale opravdu na cizím hrobě. Lze vůbec pochopit, proč tato diskuse byla nastartována? Když Aleš odpověděl na dotazy Fobia zinu a ten to zde uveřejnil, bylo to proto, aby Aleš nám fanouškům řekl, jak to vidí ze své strany, ne? Tak proč se to zvrtlo k tomu, že se tam vyrojili agresivní napadači druhých? Pak dostala svou šanci druhá část kapely, aby k tomu dodala svůj postoj a svou vizi, kterak to vidí. Opět to bylo určeno nám fanouškům, abychom si mohli udělat názor, kdo, co a jak zavinil, že se ABBand rozpadl. Jenže opět vyrojení agresivních napadačů a kvůli jediné, dle mého nechtěně vyřčené a nešťastné zmínce o kapele TITANIC, která s tím vůbec nesouvisí, se opět strhl hon a štvavá diskuse. Kolik příspěvků od vás všech se týká toho daného tématu - rozdělení ABBandu? Minimum, že? Ale kolik si zde agresáků vylilo svůj kyblíček??? Kolik věcí nesouvisejících se zde vyblilo? Doma, v hospodě, na pracovišti, ve škole, tam všude kecáte o tom jak kdo kde a co udělal špatně a zasvěceně melete o všem, ale když si máte přečíst, nebo vyslechnout názory obou stran a pak se k tomu postavit, tak co uděláte? Otočíte degbatu jiným směrem a snažíte se řešit své vlastní bolístky!!! Je mi vás fakt líto, ale tento jev v tomto státě je sledován a monitorován a pak se přenáší našim politikům a ti na základě tohoto si dělají obrázek a ve spolupráci s najatými psychology vymýšlejí, jak toho využít ve svůj prospěch. To není demagogie, to je nezvratný fakt!!! Kdybyste věnovali této diskusi vaši pozornost, reagovali na ni, dávali doplňující otázky, pořádně si přečetli odpovědi a tak si ze střípků skládačky postavili celý obraz, tak by se těžce vládlo vychcošům. Museli by se hodně snažit, aby obechcali národ, který přemýšlí, že? Ale takhle? Když na toto sem někdo mrkne, tak ho po přečtení napadne, proč to sem vůbec někdo dal? Proč a co se tu vlastně řeší? Co má společného rozkmotření Aleše, Máči, Klaudy, Karla a Zbýni s počtem lidí na koncertech? S kapelou Titanic? S tím kdo je, nebo není pod kterým nickem? Nechutné a fakt se nedivím, že kapely ruší svá fóra a diskuse. Dnes ráno jsem kouknul na ČT2 a viděl kousek nějakých interpelací, kde řekl nynější Pražský primátor větu: V téhle zemi je opačný názor něco jako osobní útok a může být smyt pouze krví!!! Kdo čte tyto diskuse na webech, ví, že je to pravda!!! Pokud jsou zde někteří, kterým je jedno, co za tím rozpadem kapely stálo, tak proč zasírají diskusi těm, kteří to chtěli vědět? Pokud si tu chcete příznivci a odpůrci Titanicu vyhrožovat a napadat se vzájemně, nebylo by lepší, to udělat na jejich webu??? Existuje jedno fórum, kde jsou k sobě lidé tam diskutující slušní a neurážejí se za opačný názory? Pokud o nějakém víte, dejte mi vědět, díky.

28. 10. 2011 16:52:11
Autor: Chris
Aleš Brichta

Za to že jste všem pro smích můžou jako lidé na forech a ještě se mají stydět jo? Zajímavý pohled na věc.To jako jen muzikanti něco tvoří? Neexistují náhodou stovky profesí(mimochodem daleko důležitější a potřebnější) , který vytvářejí daleko důležitější věci, nebo jsou nám k dispozici, když to nejvíce potřebujeme?Tohleto vaše brečení , to je důvod proč jste tam kde jste, zato žádní ať už slušní , nebo neslušní diskutéři na forech nemůžou.Je jiná doba , je třeba se přizpůsobit, ne si pořád stěžovat jak vám někdo ubližuje .Proč by někoho mělo zajímat , kolik stojí práce a času muzikanta něco vytvořit?To je jeho věc , on chce tu muziku dělat .Já si ji buď koupím ,když se mi líbí, anebo nekoupím ,když se mi nelíbí .Nic víc.Přestaňte už tady ze sebe dělat nějakou privilegovanou skupinu, kolem níž se musí chodit po špičkách .Realita je úplně někde jinde.

28. 10. 2011 16:43:51
Autor: immortal
To: Coornelus

Neprovokuj s agrometalem :-)) . Drenáž má pravdu a zítra se jede nach Pilsen. A teď mažu fandit na hokej.

28. 10. 2011 16:36:47
Autor: lukáš
Koncerty, malá návštěvnost, staré cd,

to all: Na chvilku bych se tady odvrátil od Vašeho vzájemného napadání a položil Vám otázky: 1.Stíháte v dnešní době koncerty všech oblíbených kapel? 2.Co děláte když koncert Vašeho oblíbence je ve všední den? 3.SEženete v obchodě třeba staré alešovy solovky, staré desky debustrolu ,torru a dalších českých kapel? Já osobně mám vewlkou nevoli když koncert je ve všední den. Koncert si chci užít se vším všudy.Právěm i to si myslím je malá návštěvnost tímto způsobená.Lidi pokud maj na starosti vylepování plakátů a vědí, že přijde "osobnost", tak se na nějaké vylepování vyserou.Co se týče starých cd například i mých oblíbených zahraničních kapel, je neuvěřitelně debilní zvyk dnes v obchodech, že maj jen od dotyčné kapely dvě poslední cd .Zkuste sehnat satré desky aleše- solovky, starý torr- hlavně fenomenální Gallery, Titanic ani v krámě nekoupíte.Samé to je s Deustrol.Rwandu ano, ale Svět co zatočí s tebou ,Protest live ,Vyhlazení.A hořkosladeký bonbon na konec -zkuste sehnat cd Arakain Metalmorfoza. I firma která díky arakainu má zlatou desku za ntoto album, nechce další cd lisovat. A právě i tak výborné kapely na Bandzone nebo méně známé, vyprodaj první výlis svých cd a dnes pokud pokud dotyčný by si rád koupil jejich starší originálku .Smutrně konstatují , to si můžete stáhnout. Nechci nikoho navádět, ale toto je základ i pro český metal.jinak české kapely nebudou mít ani na snídani. Co si o tom myslíte vy?díky lukáš

28. 10. 2011 16:13:05
Autor: lukáš
Pro aleše Brichtu- dokončení.

to Aleš Brichta: Bohužel dnes už lidi maj velkej návyk na internet.Do toho kdejakou akci můžou shléednout na youtube.Na jednu stranu internet, či facebook hodně lidem pomůže si pustit oblíbenou kapelu, či pustit její nové písně.Ale hlavně ty informace, které byly v 80. tých letech žádné, tak dnes přes internet se můžeš dozvěět , i co měla kapela na sobě. Kolik lidí přišlo a z reportu i Vydedukovat" jakej byl koncert. To si myslím je problém dnešní doby.Nebyl si na akci- je youtube.Sám si tipnu nebejt internet, tak by chodilo na koncerty daleko více lidí.Do toho lidi aby se uživili, tak dělaj samé přesčasy.Dřou do úmoru. Samozřejmě ne všichny, ale v dnešních lidech zakodovaná věc- méně zdraví, ale čím více makat tím líp.Peníze jsou takové to "skutečné vyvrcholení", je zrychlená doba.Jen můj názor.

28. 10. 2011 16:04:25
Autor: drenáž
to Coornelus

I když jsi nezval mě, tak vyrazím. Vezmu si gumovky od hnoje, zavolám kamarádovi traktoristovi, vezmeme s sebou retardovaného Pepu od nás z hospody a vyrazíme. Zhruba pro takovou svakdru lidí podle mě ta akce je, s metalem bych ji fakt dohromady nedával.

28. 10. 2011 16:00:24
Autor: lukáš
Pro Aleše Brichtu.

to Aleš Brichta: Já osobně mám velkej problém kam vyrazit na akci, kydyž za 1 měsíc tu hraje třeba dobrejch 10 kapel.Do toho vždy za rok mám v plánu a tento rok už mám lístky , jak na Big 3, Arakain,Tublatanku a jestli jsou lístky už na Metalové vánoce na Barče, tak to je další akce a je to ta na kterou se nejvíc těším.Do toho lístky na Blind guardian.Já kupuju hlavně originálky od svých oblíbených kapel. A pokud stojií jedno cd 400 -zahraniční kapela, pak měsíčně dám nějakejch 2500 kč.Protože ten žánrovej pohled na muziku, se mi rozšířil. Diskuze , ano nenávidím jako ty. Ale zvládnout měsíc kdy hraje Udo,stratovarius,edguy,judas priest ,thrashfest,do toho jsou czech rock block ,noc plná hvězd.To nejde stihnout.Ale české kapely a hlavně tebe rád popdořím koupí originálky.Nebo právě lístken na Barču tento rok.

28. 10. 2011 15:11:48
Autor: Coornelus
tip na akci

Immortale, a to ti ještě do výčtu akcí chybí navštívit tohle: http://bandzone.cz/katr koukni na jejich nejblišší koncert, to máš co bys kamenem dohodil :-)) Vyražte s DPH, takovou akci si nemůžete nechat ujít!

28. 10. 2011 14:45:35
Autor: immortal
O.K.

Jo Aleši v tomhle máš možná pravdu, ale víš kolik to stojí práce a času, aby člověk mohl navštívit např. Brutal, Metal fest, Thrashfest, Magmafest, Crematory, Belphegor a Deicide, Phantoms Of Pilsen + dalších X desítek akcí v regionu (to je můj skromnej výčet akcí kde jsem byl, a to jsem určo na něco zapomněl). K tomu čerpané dovolené, které se netráví s rodinou, ale na akci a střízlivěním :-) . Prostě aby jeden mohl být fanouškem metalu a mohl Vás jít podpořit (jelokož chce a je to pro něj droga). To také není zanedbatelné a i proto si fans můžou psát na netu své názory. V tom je přeci kouzlo té demokracie po které jsme za komanče toužili a pro kterou jsme nejedenkrát měli co dočinění s nomenklaturním umravňovačem jménem pendrek.

28. 10. 2011 14:21:33
Autor: Aleš Brichta
Strašný

Proto kapely ruší svá fóra na webech. Na nesouvisejících diskuzích se tu uráží muzikanti nebo kapely z anonymity netu i lidé mezi sebou. Máte vůbec ponětí kolik stojí muzikanty i lidi okolo práce a času, aby nějaká muzika vůbec existovala? Za totáče se nás komanči báli, protože metalisti byli síla a táhli za jeden provaz. Dneska jsme všem pro smích! Hnus velebnosti. Styďte se!

28. 10. 2011 12:51:48
Autor: Michal
Ydas

Ydas,já si nepotřebuju dávat pozor na svůj názor a pokud se ti něco nelíbí tak mi to přiď říct osobně,navíc jestli si myslíš že nevíme kdo jsi ,tak si na omylu a ať se ti ten Iphone nezavaří .... zrovna ty....styď se Navíc jak jsem říkal,pokud máš něco k mojí osobě,tak to řeš semnou a ne tady demente.

28. 10. 2011 12:39:53
Autor: immortal
To: DW

Pravda, pravda. S tou prací je to velká paráda :-))

28. 10. 2011 12:22:01
Autor: Ydas
...

Michale,nemusis nam tady povidat co se Ti v Tve postpuberte stalo,to nas nezajima.Jakmile se nekdo dotkne Tve modly jmenem Ti tanic,tak uz brecis a rozmlacis usta,nicmene nevyhrozuj...A davej pozor co pises a komu.Zdar

28. 10. 2011 12:15:37
Autor: Ydas
...

Michale,nemusis nam tady povidat co se Ti v Tve postpuberte stalo,to nas nezajima.Jakmile se nekdo dotkne Tve modly jmenem Ti tanic,tak uz brecis a rozmlacis usta,nicmene nevyhrozuj...A davej pozor co pises a komu.Zdar

28. 10. 2011 11:44:27
Autor: DW
Immo

kašli na to, on se tu stejně nikdo poučovat nenechá a pokud to slečnám/paním udělá lépe, tak jsme za to rádi. Rozdávat lidem radost a smích je totiž naše poslání:).. A vůbec berte to v klídku a užívejte si, že dneska někteří nemusíme do práce:)

28. 10. 2011 11:30:39
Autor: Michal
Ydas

A ještě něco,pokud máš doma problém s taťkem co tě pohlavně zneužívá a pocit méněcennosti ohledně tvého mužství,pak si komplex řeš někde jinde a ne tady. navíc pokud máš problém s mojí osobou,tak mi to napiš na FB a ne sem ,nebo na BZ. Tady na tebe opravdu nikdo není zvědavej,navíc tvoje připomínky nemají nic společného s debatou. Tímto končím debatu (s tebou a tady) a pokud máš ještě něco víš kde mně hledat,nebo kam napsat....dokonce se na to těším. Takže všem zůčastněným se omlouvám (za reakci vůči nicku Ydas),ale nenechám se urážet někým,kdo se stydí za svoje jméno a je známej podpalovač a buřič na fórech Bandzone a jiných hudebních webech,prostě nemá co dělat,tak pobuřuje,místo toho aby se tahal za žížalu a sledoval příběhy z Kačerova.

28. 10. 2011 11:10:11
Autor: Michal
Ydas

Tak si přečti ty debile,co píšeš a pak se křižuj o tom,že nikomu nenadáváš. A kdyby si byl aspoň trochu frajer a měl charakter,tak mi to řekneš na tom FB,když mě tak dobře znáš,ale jak vidno máš asi strach co s tebou provedu,protože zmrd tohodle kalibru si nezaslouží nic jinýho,než ročutnout křupku.

28. 10. 2011 11:00:30
Autor: immortal
Re: Nick

Tak já se tu klidně podepíši (názor ale nezměním), moje jméno spojené s tímto nickem zná jen úzký okruh lidí a tento nick, tak nějak k mojí osobě po jistých událostech patří možná víc než moje příjmení a také mne tak hodně lidí zná. To není nějaká schovávaná. Jinak přeji, aby staronový Titanic dosáhl minimálně stejné slávy jako tomu bylo za komanče, ale to turné a Arakainem nestálo co se týče výkonu kapely opravdu za nic. Ale poučovat nezávislé novináře, to snad ne. To tu dělá vládnoucí politická garnitura a kam nás vede a dko ji má rád. K těm se přeci nechcete přirovnávat. End (možná) :-))

28. 10. 2011 10:52:33
Autor: immortal
Titanic

Pani manažerko, tady ještě straší dva: http://bandzone.cz/kapely.html?q=titanic&c=&s=added Budíček, vzhůru do práce!!!

28. 10. 2011 10:52:09
Autor: Věra Němcová
immortal

A mámto prezentovat, jako že to stojí za hovno ? :-D to by jsi mi radil ? A kté akci v Pohořelicích, teď ve vší úctě k Martinovi, kterého si vážíma hraje samozřejmě výborně, ale Pohořelice jsou prostě místo, kam lidi na Titanic příjdou nejspíš vždycky, nakoupí si věci v shopu atd. protože tam majílidi tu kapelu rádi- Zuzka co to psala je spolupořadatelkou akcí a ví velmi dobře,o čem mluví...a tím bych to uzavřela, je vtipné, jak se tu už dávno neřeší ABB, ale každý má potřebu radit nám, jak to dělat, či nedělat...z pozice anonyma se radí dobře.

28. 10. 2011 10:45:26
Autor: immortal
To: Zuza

Rovnou se zastřel :-)) No jasně přišli na Martina, ne tak na kapelu. Kdyby Martin jen sám bubnoval u nás za domem, tak tam mažu a budu v tranzu a dělat jako šílenej. To je perzóna. Teď jdu na netu ten znovuzrozenej Titanic prolustrovat vo co tedy go :-))

28. 10. 2011 10:40:38
Autor: immortal
Vzhůru na Titanic

Satanžel, musím souhlasit s Johanem. Exhumace po letech (tedy s tou minulou sestavou) se prostě nepovedla a nestálo to prostě za nic. Když to porovnám s včerejším vystoupením Assessoru ve Strakách, taj je to jako nebe a dudy. To byla prostě velká paráda a jízda jako kule. Nově jsem Titanic neviděl, ani neslyšel, ale musím konstatovat, že se musel Martin Škaroupka asi zbláznit COF x nějakej obrozeneckej Titanic? Leda že by Titanic hrál nějakej symfo und gothic black. Na to si tu pani manažerka zapomněla udělat reklamu. Hlavně, že chce poučovat co by se mělo, o kom a jak psát. Svou kapelu prezentuje pomalu jako Iron Maiden. Jenže tam ten Titanic ještě neni a asi nikdy nebude, ani výkony, ani návštěvností. Jinak se musím přiznat, že ve své sbírce mám černé (klenoty) placky: jak jsou Metal Celebration a Ábel či jednu audio kazetu s názvem Titanic 3. Jenže to už jinde jsme, to je jiná vesnice :-) . Tudíž Titanic, zatím nic, jen další do fronty agrometalistů, pokud tedy nepřekvapí, ale toho Martina fakt nechápu a Dani z toho musí bejt paf.

Celkem 260 položekStrana: [Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  [Další]


Novinky

28. 3. 2020 | Autor: Bury
PEARL JAM představují novou skladbu čtěte zde »

28. 3. 2020 | Autor: Bury
PAPA ROACH představují nové videočtěte zde »

28. 3. 2020 | Autor: Johan
B.I.T.CH. #1 je na webučtěte zde »

27. 3. 2020 | Autor: Bury
SACRED REICH mají nový videoklipčtěte zde »

27. 3. 2020 | Autor: Bury
Pražští crust/punkeři ANTIGEN vydali nové LP čtěte zde »

27. 3. 2020 | Autor: Bury
KATATONIA představují nové videočtěte zde »

26. 3. 2020 | Autor: Johan
Aprílový koncert SIX FEET UNDER v Bratislave sa rušíčtěte zde »

26. 3. 2020 | Autor: Bury
DEEP PURPLE představují nové videočtěte zde »

26. 3. 2020 | Autor: Bury
CONVERGE představují třicetiminutovou skladbu čtěte zde »

25. 3. 2020 | Autor: Bury
tētēma, projekt Mika Pattona, představuje další singlčtěte zde »

další novinky ...

Reklama

flash player not installed

Nejčtenější za 30 dní

27. 3. 2020 | Recenze
ZATRATA / HOW LONG? celý článek »

25. 3. 2020 | Recenze
PURNAMA – Flame of Rebellioncelý článek »

23. 3. 2020 | Recenze
ERELEY – Diableriecelý článek »

28. 3. 2020 | Ankety
ZATRATA – „10 questions“ celý článek »

20. 3. 2020 | Recenze
REFORE – Social Failurecelý článek »

26. 3. 2020 | Ankety
PURNAMA – „Deset otázek“celý článek »


Poslední diskuse

PURNAMA – Flame of Rebellion
Datum: 26. 3. 2020 14:19:44
Autor: Dejv
Titulek: ano 2

diskuse k článku »

PURNAMA – Flame of Rebellion
Datum: 26. 3. 2020 13:36:58
Autor: x
Titulek: he

diskuse k článku »

PURNAMA – Flame of Rebellion
Datum: 26. 3. 2020 10:33:34
Autor: Fanda Pádlo
Titulek: ano

diskuse k článku »

Nároďák Fest IV. v čele s KRISIUN v Jaroměři - ZRUŠENO (Koronavirus)
Datum: 23. 3. 2020 13:14:22
Autor: ♫ grindcorizer ♫
Titulek: To je mi tedy novinka..

diskuse k článku »

JIG-AI – Entrails Tsunami
Datum: 19. 3. 2020 11:40:20
Autor: Bhut
Titulek: no ne...

diskuse k článku »

Odešel Michal Cichý, grindový mistr paliček, kravského zvonce i rychlého prodeje
Datum: 18. 3. 2020 01:13:11
Autor: ♫ grindcorizer ♫
Titulek: Lecter

diskuse k článku »


Partnerské weby

Fobia Distribution e-shop Metalopolis.net Metal Forever & Metal Man True empress

Reklama