ŽIŽKŮV VRAŽDÍCÍ PALCÁT XXVIII, Tábor, Milenium, sobota 20.9.2008
zpět na článekDiskuze k článku
Celkem 4 položky
24. 9. 2008 20:15:29
Autor: Droad.
Skvělá akce,chváliám výběr prostor i kapel bylo to fakt luxusní už aby byl další:-)Kotel se taky rozjel pekne trochu sem se bal aby lidi jen tak nestali:)
24. 9. 2008 17:42:25
Autor: Sali:)
Fakt super akce.:)Nejak jsem si to na tej piskotece nedovedl predstavit, ale dobry misto, skvely vyber kapel a hlavne pod podiem to byl fakt obcas mazec.:) Uz se tesim na dalsi pokracovani.:))
24. 9. 2008 17:10:36
Autor: JohanAle kdepak...
Zdravím, ty sis mě asi moc neprohlíd, jinak bys o uranových dolech nemoh ani zapřemýšlet. Člověče, vždyť já neunesu ani kladívko a mých 62 kg živé váhy by se po půlhodinové rachotě pod zemí vypařilo (smích). Takže raději zůstanu v energetice coby kancelářská myš a dál budu zásobovat naše milé čtenáře i mistra Šimka hodnotnými články (smích).
24. 9. 2008 16:39:00
Autor: ŠimekJohan končí ve Fobiazine
Je to mu pár minut, co mi Johan sdělil, že tohleto byl jeho poslední článek pro Fobiazine. Uznal, že jako redaktor za moc nestojí, a tak se bude věnovat tvrdé práci v uranovém dole, kde přijde na jiné myšlenky.... :-D
Celkem 4 položky














RSS kanál


