ZINEKontaktSpolupráceRedakceLinksDatabáze koncertů

Fobia zine

INFO BOX

MUNICIPAL WASTE, TOXIC HOLOCAUST, ENFORCER, SKELETAL REMAINS - infočíst info »

Árstíðir - infočíst info »

NORTHLANE, POLARIS, VOID OF VISION - infočíst info »

Metal Christmas - infočíst info »

Christmas Mazec III. - infočíst info »

Týnfest 2019 bude mít hned dva silné taháky - infočíst info »

Pripyat party - metal, punk & noise! - infočíst info »

SATAN KLAUS FEST 2019 - infočíst info »


Další nové články

22. 9. 2019 | Postřehy
Odešel Michal Cichý, grindový mistr paliček, kravského zvonce i rychlého prodejecelý článek »

9. 7. 2019 | Ankety
AUTUMN COLD – „Deset otázek“ celý článek »

15. 6. 2019 | Ankety
EXITUS – „Deset otázek“ celý článek »

7. 6. 2019 | Ankety
PEORTH – „Deset otázek“ celý článek »

1. 5. 2019 | Postřehy
František Ringo Čech – Schelinger byl naprostý unikát.celý článek »

24. 4. 2019 | Ankety
RAVAR – „Deset otázek“celý článek »

22. 3. 2019 | Ankety
HORA RUIT – „Deset otázek“ celý článek »

14. 3. 2019 | English
C-4 – „10 questions“celý článek »


Koncerty

13. 12. 2019
Poprad, Rock Fabric
Piatok trinásteho a zároveň Luciín Stridží deň! Vi...

14. 12. 2019
Club Hvjezda, Teplice
TARANTULE, DEAD DANIELS, EREDAR......

14. 12. 2019
Mladá Boleslav – Farářova sluj
SOBOTA 14. 12. 2019 Orthodox club / Farářova sluj,...

14. 12. 2019
České Budějovice
Jako každý rok patří půlka prosince v Music baru V...

14. 12. 2019
Anděl, Plzeň
Vánoční Busking Párty – Tiny beat, Bolehlav,...

21. 12. 2019
Rock Club KAIN, Praha
Vánoční koncert DEAD DANIELS + support: Footsteps...

21. 12. 2019
Velké Meziříčí - Rock Depo
Hrají: NONSENSE crossover ( Velké Meziříčí ) křest...

25. 12. 2019
Havlíčkův Brod - Oko Klub
Hrají: NAŠROT alternativní hardcore ( Havl. Brod )...

Naše profily

RSS kanál RSS kanál
myspace
bandzone

Web Archiv


SATAN KLAUS FEST 2019
» Info-články » BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR MUSIC FESTIVAL - info

16. 5. 2011BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR MUSIC FESTIVAL - info

18.6.2011, Bílina
Uplynul další rok a tradiční severočeská letní festivalová série Mysteria se hlasí již svým čtvrtým pokračováním.

Festivalová série Mysteria upozorňuje formou pořádné porce kvalitní rockové muziky na přírodní krásy České republiky. Na minulých ročnících vystoupilo větší množství mezinárodních rockových hvězd, jako např. brazilští démoni Sepultura, američtí HC veteráni Cro-Mags. legendární angličtí punkáči The Exploited, americká HC Metal legenda Pro-Pain nebo britští punkoví srandisti Peter & The Test Tube Babies.

Tento rok se festivalová série Mysteria opět uskuteční v severočeském lázeňském městečku Bílina (mezi městy Most a Teplice) pod názvem Bořeň Mysteria Open Air v termínu sobota 18. června 2011. A proč právě Bořeň Mysteria Open Air? Odpověď je jednoduchá. Nad městečkem Bílina se tyčí naprosto ojedinělý sklanatý vrch Bořeň, který při příjezdu od města Most či u pohledu z letního areálu Kyselka připomíná atmosféru třetihor. Již Bohuslav Balbín v polovině 17.století napsal: „Na kopci Bořeň byli někdy spatřeni draci, jak vylétají z jeskyní a opět tam zalétají. Že ve svém nitru chová zlato a stříbro a že tam byly nalezeny drahé kameny a hadi s korunkami“. Jako každý rok i tentokrát na našem festivalu vystoupí některá z legend světové rockové hudební scény.

Jako hlavní tahák Bořeň Mysteria Open Air 2011 se představí legendární americká skate surf crossover partička Dog Eat Dog, která vystoupí tento v ČR rok exklusivně pouze na našem festivalu! Hity Dog Eat Dog Hjako např. ´Who´s The King´, ´No Fronts´, ´Rocky´ nebo ´Isms´v ČR zdomácněly. Dog Eat Dog ovlivnili několik generací vyznavačů kvalitní hudby a muzikantů po celém světě. Rozeskákaná tvorba Dog Eat Dog v sobě kombinuje základy řízné rockové muziky s průrazným soundem saxofonu a výrazným rapem. Zkrátka takový výživný hudební mix pro fanoušky rocku, ska, punku, hip-hopu nebo crossoveru. Videoklipy Dog Eat Dog bylo a lze vidět na všech hudebních stanicích a byly doby,  kdy bylo až ´předogeatdogováno´ všude, kam jste se podívali. Zkrátka Dog Eat Dog se stali legendou. Dog Eat Dog v blízké minulosti vystoupili s velkým ohlasem v ČR jako hlavní hvězda velkých letních open air hudebních festivalů jako např. Trutnov Open Air, Sázavafest, Noc Plná Hvězd, Majáles (Praha+Brno+Ostrava) atd.

Americká electro rock formace Julien-K je projektem členů slavných amerických skupin Dead By Sunrise a The Orgy. Sestava Julien-K je zároveň kompletní sestava projektu Dead By Sunrise zpěváka Chestera Benningtona z Linkink Park bez jeho účasti a proto se jedná o lahůdku všechny fanoušky Linkink Park a kapel typu Nine Inch Nails, Depeche Mode, My Chemical Romance, HIM, Placebo atd. Julien-K vznikli v roce 2003. Poté, co nahráli hitsingl „Technical Difficulties“, si této skladby všiml hollywoodský režisér Michael Bay a použil tuto skladbu jak ve svém slavném filmu ´Transformers´ tak na soundtracku k filmu. Julien-K díky úspěchu svého hitu „Technical Difficulties“ absolvují společné turné po USA s Linkink Park, Evanesence, My Chemical Romance, HIM a Placebo. Julien-K dále vydávají několik promo singlů včetně velmi úspěšných electro remixů známých skladeb, jako např. remixy skladeb Mindless Self Indulgence, které dělali společně s Chesterem Benningtonem z Linkink Park. Dále je to např. remix skladby “Sleep When I’m Dead“ od The Cure, který realizovali společně s Gerardem Wayem z My Chemical Romance. Mimochodem výše uvedený remix není jedinou spoluprací s Chesterem Benningtonem z Linkink Park. Julien-K společně s Chesterem Benningtonem spojili své síly s Anthony ´FU´ Valcicem (producent a programátor pro skupiny Orgy, Nine Inch Nails, Skinny Puppy, Marylin Manson, Staind a zároveň člen Dead By Sunrise) a společně vytvořili skladbu “Morning After“, která byla součástí soundtracku k velkému hollywoodskému filmu Underworld: Evolution. V kompletní sestavě Julien-K společně s Chesterem Benningtonem z Linkin Park vydali v roce 2009 pod jménem Dead By Sunrise své debutové album “Out Of Ashes“ u nadnárodního vydavatelství Warner Music. Skladby z tohoto alba slavily celosvětový úspěch a umístily se na čelních příčkách hitparád. Dead By Sunrise dále absolvovali
velmi úspěšné turné po celém světě a dočkali se velmi pozitivních reakcí světového hudebního tisku. Samotní Julien-K
vydali své debutové album “Death To Analog“ v USA v březnu 2009 a ihned se umístnili na 10.místě v žebříčku the Billboard Electronic Album Charts a na 36.místě žebříčku the Billboard Heartseekers Charts. Album produkoval Chester Bennington z Linkink Park a Tim Palmer(produkoval U2, HIM, The Cure). Album “Death To Analog“ vyšlo v Evropě v Březnu 2010 a bylo podpořeno evropským turné s velkou návštěvností. Díky Chesterovi Benningtonovi z Linkink Park má JULIEN-K dvě tváře. Když je s nimi a zpívá, stane se z Julien-K rázem Dead By Sunride. Julien-K v současné době pracují na druhém albu, které vyjde v roce 2011.

Špinavý garážový punk rock´n´roll dvoumetrového pološíleného amerického černocha, který si říká Lord Bishop Rocks, potěší hlavně milovníky poga a rock´n´rollu. Lord Bishop Rocks je v ČR již zavedeným pojmem, vystupoval na všech největších letních hudebních festivalech v ČR. Lord Bishop Rocks je prostě poctivý rock´n´roll se 100% nasazením a 100% pódiovou show. My City Burning se s velkým ohlasem představili společně s legendárními americkými těžkotonážníky PRO-PAIN na 6 koncertech v ČR v listopadu 2011. My City Burning jezdí pravidelná evropská turné s veličinami tvrdě rockové scény, jako Machine Head, Hatebreed, Agnostic Front, Pro-Pain, Death By Stereo, Raging Speedhorns atd. Reakce médií na My City Burning jsou pouze pozitivní a i v ČR jsou HC metalovou komunitou respektováni. Koncerty My City Burning se vyznačují nahuštěnou energií, kdy návštěvníci koncertu skotačí a skáčí jako pominutí a dobře se baví. My City Burning vydali v roce 2010 jejich druhé album "Lone Wolves" u vydavatelství I Scream Records.

Výborná německá Rock Blues Indie formace The Fog Joggers je považována za velmi nadějnou a talentovanou skupinu německé hudební scény a jsou díky své tvorbě přirovnáváni k ranným The Rolling Stones. The Fog Joggers je německá partička čerstvých dvacátníků, která se dala dohromady před třemi roky a pustila se do tvorby, která je ovlivněna tvorbou The Rolling Stones, Kings Of Leon, The Strokes nebo The Beatles. Tvorba The Fog Joggers je velmi atmosférická se silnými melodiemi, ale přesto stále 100% rock. Na živých koncertech The Fog Joggers jsou fanoušci koupáni v lázni složené z endorfinů a něžnosti, která navozuje uvolněnou a přátelskou atmosféru. Frontman The Fog Joggers Jan Buttner je od přírody obdařen majestátným hlasem, který zní jako kdyby se narodil s cigaretou v puse a lahví whiskey v ruce. The Fog Joggers jsou velkým příslibem do budoucna. The Fog Joggers vydávají sve druhé EP ´ To Strangers And Friends´, které je ochutnávkou jejich debutového alba, které vyjde na podzim 2011. Dále se představí zástupci české scény S.P.S., Calathea, Inborned Lycantropy, Face Are Fiction, The Seegers, Remeber The Heroes, Pipes And Pints, Kurva od vedle, Anger Inside, Sapiens, Saigon Project DJ´s a další. Ke správnému open air hudebnímu festivalu patří kvalitní muzika, krásná příroda, přátelé, pohodová atmosféra a něco dobrého k jídlu a pití. Proto neváhejte a stejně jako v minulém roce přijďte v hojném množství navštívit náš festival, který vám přesně tuto kombinaci nabízí. Domluvte se s kámošemi, naočkujte partnery či partnerky, popadněte děcka a přijeďte se vyvětrat do krásného prostředí kaňonu mezi Českým středohořím a Krušnými horami. Přijeďte třeba už ráno, protože na vrchol Bořně vede od bílinského vlakového nádraží okružní, zeleně značená turistická cesta, která obchází úpatí hory Bořeň a vrací se zpět do výchozího místa. Od rozcestníku na jižním úbočí hory odbočuje z této zelené okružní turistické stezky vrcholová, rovněž zeleně značená pěšina, která vás dovede náročným, ale krásným terénem až na skalnatou špičku vrchu Bořeň.

Vstupné: 420,-Kč v předprodeji v síti Ticketportal od 21.03.2011 do 17.06.2011, 499,-Kč na místě

Na shledanou v Bílině a spoustu kvalitních nejen hudebních zážitků přeje realizační team letního festivalu Bořeň Mysteria Open Air 18.6.2011.

Zdroj:
Kulturní centrum Kaskáda v Bílině
Příspěvková organizace Města Bílina
Želivského 54/7
418 01 Bílina
&
MAFO s.r.o.
Letohradská 504/40
170 00 Praha 7 Holešovice
www.mafomusic.eu
sdílet
Přečteno: 1501x Autor: Johan | Další články autora
Datum: 16. 5. 2011

FotoGalerie (Počet obrázků: 1) DOG EAT DOG

Diskuze (Počet příspěvků: 0)
celá diskuze » | vložit příspěvek »Novinky

8. 12. 2019 | Autor: Mikael
Nový klip a singl kapely ROSA NOCTURNAčtěte zde »

8. 12. 2019 | Autor: Johan
Kapela DENOI přichází s novinkou I Don’t Carečtěte zde »

8. 12. 2019 | Autor: Johan
Basinfirefest oznamuje AIRBOURNE jako jednoho z headlinerů! Pak GUTALAX a další tuzemské špičkyčtěte zde »

7. 12. 2019 | Autor: Coornelus
PROTIJED představí novou desku Stres na prosincových koncertechčtěte zde »

7. 12. 2019 | Autor: Coornelus
COLOSALIST mají novou skladbučtěte zde »

7. 12. 2019 | Autor: Bury
Duff McKagan z GUNS N´ROSES uvádí nový klipčtěte zde »

6. 12. 2019 | Autor: Johan
Vychází nové album brněnské ZEMĚŽLUČEčtěte zde »

6. 12. 2019 | Autor: Bury
UNEARTH mají nový videoklipčtěte zde »

6. 12. 2019 | Autor: Bury
Mike Shinoda z LINKIN PARK představuje nové videočtěte zde »

5. 12. 2019 | Autor: Bury
Další ročník Killed By Brno již tuto sobotu 7. 12.! čtěte zde »

další novinky ...

Reklama

flash player not installed

Nejčtenější za 30 dní

18. 11. 2019 | Recenze
KAVIAR KAVALIER – Hotel Inkontinentalcelý článek »

19. 11. 2019 | Reporty
MAYHEM, GAAHLS WYRD, GOSTcelý článek »

10. 11. 2019 | Rozhovory
FORGOTTEN SILENCE – Výprava do hlubin Zapomenutého ticha, kapitola druhá: „Senyaan“.celý článek »

17. 11. 2019 | Rozhovory
FORGOTTEN SILENCE – Výprava do hlubin Zapomenutého ticha, kapitola třetí: „KaBaAch“.celý článek »

28. 11. 2019 | Reporty
VULCANO, LAHAR, BOHEMYSTcelý článek »

9. 11. 2019 | Reporty
HAUNT, SCREAMER, CBFcelý článek »


Poslední diskuse

BURIAL IN SAND vol. I (OCCVLTA, MALOKARPATAN, GOATCRAFT, ...) - info
Datum: 2. 12. 2019 15:35:18
Autor: Peťan
Titulek: KONEC PŘEDPRODEJE V 20:00

diskuse k článku »

FORGOTTEN SILENCE – Výprava do hlubin Zapomenutého ticha, kapitola pátá: „La Grande Bouffe“.
Datum: 2. 12. 2019 10:59:28
Autor: Pekárek
Titulek: ...

diskuse k článku »

HEFAISTOVA LYRA – Přeludy
Datum: 26. 11. 2019 20:23:35
Autor: Garfield
Titulek: HL

diskuse k článku »

MAYHEM, GAAHLS WYRD, GOST
Datum: 20. 11. 2019 12:21:43
Autor: _medvěd_
Titulek: MHM

diskuse k článku »

MAYHEM, GAAHLS WYRD, GOST
Datum: 19. 11. 2019 20:05:47
Autor: immortal
Titulek: Gost

diskuse k článku »

BURIAL IN SAND vol. I (OCCVLTA, MALOKARPATAN, GOATCRAFT, ...) - info
Datum: 19. 11. 2019 13:18:51
Autor: Peťan
Titulek: Harmonogram + posledních 50 vstupenek!

diskuse k článku »


Partnerské weby

Fobia Distribution e-shop Metalopolis.net Metal Forever & Metal Man True empress

Reklama