Nejbližší koncerty
  • 19. 09. 2025Lumpen (ES) , Strage di Stato, Lethe
  • 20. 09. 2025Čas návratů na koncerty do klubů se blíží! Plnou klubovou...
  • 20. 09. 2025Čas návratů na koncerty do klubů se blíží! Plnou klubovou...
  • 23. 09. 2025SIBERIAN MEAT GRINDER Siberian Meat Grinder jsou metal...
  • 27. 09. 2025Morde (crust, hardcore), Cheb Haters (crust, hardcore), ...
  • 27. 09. 2025Dukla Vozovna, Volant a Punk Floid vyrážejí na společnou ...
  • 03. 10. 2025Dvě zběsilé mašiny Elektrick Mann a Psycho Rhyme se řítí ...
  • 05. 10. 2025NASTY, GOD’S HATE a MISSING LINK spojí síly na jednom pód...
FORGOTTEN SILENCE - Vemork Konstrukt

18.6.2011, Rocková pumpa Čkyně

Vážení přátelé Rockové pumpy ve Čkyni!

Konečně se po sáhodlouhém jednání podařilo téměř nemožné. Na pumpu přijede 18. června 2011  metalová královna DORO  v programu Doro & Warlock Show.

Znalci mi jistě dají za pravdu, že tato dáma je ve svém oboru extratřída. Pecka jako např. All We Are, Burning the Witches, Unholy Love nebo skvělý ploužák Whiter Shade Of Pale, který v minulosti proslavil skuninu Procol Harum patří mezi klenoty  rockové hudby. Koncert Doro na pumpě bude v příštím roce jako jediný v celé České republice!

Před Doro samozřejmě musí vystoupit předkapela a ta bude jak jsem již dříve avizoval předkapelou s těmi nejvyššími ambicemi čestně sekundovat metalové královně. Ano tušíte správně, legendární CITRON z Ostravy v čele se zpěvákem Standou Hranickým,  který zde bude prezentovat nejen staré hity, ale především letošní novinkové album "Bigbítový pánbů".

Po vystoupení Doro na Vás ještě čeká afterparty s další rockovou skupinou. Tou bude fanouškům z okolí Vimperka a Prachatic velmi dobře známá skupina:  G-Rock!

A teď důležitá informace o vstupenkách.

Vstupenky jsou k dostání od 15.12.2010 v síti Ticketportal (www.ticketportal.cz), na čerpací stanici ve Čkyni , v klubu Calypso ve Vimperku, v I-centru na náměstí v Prachaticích, v I-centru ve Vodňanech  a v I-centru Strakonice na náměstí vedle Městského úřadu.

Cenové rozpětí vstupenek:
01.04.2011 - 31.05.2011:      680,-Kč
01.06.2011 - 18.06.2011:      790,- Kč
na místě v den konání:          790,- Kč

!!! POZOR - Na www.TICKETPORTAL.cz a na dobírku jsou vstupenky stále za 590,-Kč - POZOR !!!

Pro ty fanoušky a příznivce Rockové pumpy, kteří nemají možnost si vstupenky zakoupit poblíž svého bydliště zavádíme novou službu a sice takovou, že  vstupenky zašleme na DOBÍRKU a to v jakémkoliv množství a kamkoliv v ČR. K celkové ceně za vstupenky bude připočtena dobírka cca 80,- Kč . Objednávky pouze na telefonu : 777 752 178.

Tak doufám, že jsem fanoušky a přátele Rokové pumpy příjemně potěšil a nezbývá než doufat, že se již pátý ročník vydaří!
Díky za přízeň!

Váš Ivan B.A.D.

http://www.rockovapumpa.cz


 

 

Zveřejněno: 11. 05. 2011
Přečteno:
4292 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář