ZINEKontaktSpolupráceRedakceLinksDatabáze koncertů

Fobia zine

INFO BOX

Pravěkfest VII. - Benefiční DIY festival UG sdružení Pravěk - infočíst info »

VADER, ENTOMBED A.D. - infočíst info »

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 6 - infočíst info »

Human Wartburg tour 2018 - infočíst info »

25 LET EPIDEMIE RECORDS / 25 LET FORGOTTEN SILENCE na dvou výročních koncertních večerech - infočíst info »

Pražští folkcoroví CRUADALACH v listopadu pokřtí své nové CD! - infočíst info »

BLACKENED TRINITY TOUR - infočíst info »

WITCHEVIL ATTACK TOUR: WITCHUNTER, BLACKEVIL, CHAINBREAKER - infočíst info »


Další nové články

14. 10. 2018 | English
Promo Thrash Nightmare festival: WILDHUNT – „10 questions“celý článek »

11. 10. 2018 | Ankety
THORWALD – „10 otázek“celý článek »

30. 9. 2018 | English
THE SPIRITUAL BAT – Being goth means being myself, being free to be myself.celý článek »

29. 9. 2018 | Ankety
QUATTRO BUGGY – „Deset otázek“celý článek »

21. 9. 2018 | Postřehy
KRÄHENFELD – Těšíme se, až uvidíme, jaká je v Česku metalová scéna a doufáme, že lidi překvapíme právě svými texty v rodném německém jazyce.celý článek »

19. 9. 2018 | Ankety
Promo Thrash Nightmare festival 2018: RAVENOUS – „10 otázek“celý článek »

19. 9. 2018 | English
Promo Thrash Nightmare festival: RAVENOUS – „10 questions“celý článek »

17. 9. 2018 | Ankety
INSISTENT – „Deset otázek“celý článek »


Koncerty

16. 10. 2018
Anděl, Plzeň
PINIOL /FR + eá > 16.10. < Anděl Místní Borci u...

20. 10. 2018
S-klub Olomouc
Rotten Fest vol.19 od 18:00hod. BRUTAL SPHINCT...

20. 10. 2018
Žďár nad Sázavou, Batyskaf
LYCANTHROPHY (oslava 20ti let existence hluku. ext...

20. 10. 2018
Mladá Boleslav – Farářova sluj
SOBOTA 20. 10. 2018 Orthodox club / Farářova sluj,...

21. 10. 2018
Praha, Klub Vagon
ROBERT JON & THE WRECK (USA), MELOUNI ROBERT JON ...

26. 10. 2018
Mladá Boleslav – Farářova sluj
PÁTEK 26. 10. 2018 Orthodox club / Farářova sluj, ...

26. 10. 2018
Mladá Boleslav – Farářova sluj
! POZOR ! Tato akce je zrušena! ! POZOR !...

27. 10. 2018
Mladá Boleslav – Farářova sluj
SOBOTA 27. 10. 2018 Orthodox club / Farářova sluj,...

Naše profily

RSS kanál RSS kanál
myspace
bandzone

Web Archiv


flash player not installed
» Reporty » BASINFIREFEST, Spálené Poříčí, 30.-1.7.2006, pátek

30. 6. 2006BASINFIREFEST, Spálené Poříčí, 30.-1.7.2006, pátek

Na místo akce se dostáváme kolem jedenácté ranní. Žel nás přivítalo nemilé skotské počasí plné deště a věrtru, což se projevilo hlavně v tom, že festival začal o něco později.

Procházíme areál, přičemž pozorujeme jak letitá zemědělská technika vysvobozuje zapadlá auta v bahně s kapelami a technikou. Nastává trošku chaos, ale pořadatelé jsou natolik schopní, že vše zvládají. Vždyť už mají zkušenosti z loňska, kde bylo počasí obdobné. (Ifa)

Procházíme areálem, který se pyšní svou velikostí a třemi pÓdii. Vše je na svém místě, tak jam má být. Jen ty lidi tady trošku chybí. Ti co došli, se schovávají ve velkém pivním stanu, který je dle zdrojů schopen pojmout tisíc lidí. Věřme, že jich nakonec bude více a hlavně, že se to prokleté počasí trochu vylepší. (Ifa)

Dvě pÓdia ačkoliv už měla znít zatím mlčí. Jen z prostředního pódia zvané Gambrinus stage, se ozývají první tóny, jež by měly oživit toto uplakané teď už odpoledne. Jen pro orientaci, hlavní pódium se nazývá Poštovní spořitelna stage a to třetí, pro nás asi nejzajmavější, Metal stage. (Ifa)

Je kolem půl druhé a do strun se opírá první skupina zvaná MARTIN ČARNÝ BAND. Už od prvních akordů je jasné, že kapela se skládá ze samých zkušených muzikantů. Opravdu jim to šlape. Ačkoliv to není zrovna moje krevní skupina, musím uznat, že chlapi opravdu vědí co chtějí. Stylově by se to zařadit do hard rocku, ale to je velmi povrchní škatulkování, protože jsem zaslech i odklony k blues rock či klaisckému rock and rollu a kdoví k čemu ještě. trošku mě zamrzela jistá spřízněnost s klasickou zábavovou scénou, která se odrazila v pár kusech. Myslím si, že kluci mají navíc, aniž by jsem chtěl hanit kolikrát skvělé muzikanty ze zábavovek. (Ifa)

Počasí se trošíčku na přání všech umoudřuje. Na scénu se chystá pro mě další vělká neznámá BLACK PEARL. Jejich vystoupení na mě působilo více než příjemně. Osobně mě zasáhl výborný zpěv, který se nejvíce vyžíval v melodických chytlavých refrénech. Stejně jako u první kapely, tak ani zde nezaháleli ostatní muzikanti ve svých výkonech. Stylově bych to zařadil do hard coru, ale opět je to na polemiku. Slyšel jsem tvrdost smíchanou s citlivou melodikou. Hlavně zmíněné refrény ve mě zanechaly hluboké stopy. (Ifa)

Poštovní spořitelna stage se rozjelo a na něm skupina SECOND END. Ovšem na Gambrinus stage už valí Glock 22. A jízda je to parádní. Skvěle zahraný HC míchnutý thrash metalem. Sekavé riffy, úderné bicí, naštvaný zpěv. Tak to má vypadat. Navíc celé té nádhery se vtírají výborná sóla. No prostě tohle nemá chybu. Určitě chci tuhle kapelu slyšet ještě jednou. (Ifa)

Na hlavním pódiu mezitím hrají Second End. Trošku mě těšilo, že lidi více sledovali GLOCK 22 než to se děje na hlavním bojišti. A já jsem se jim ani nedivil. Hudba Second End je příliš průhledná na to, aby jim to někdo sežral. Pod pódiem meli sice pár několik věrných fans, kteří s nima zpívali jejich texty, nicméně takovýchto hard rockových band už tady bylo několik set. Na druhou stranu je třeba říct, že na pódiu se ocitli opět výborní muzikanti, nikoliv však skladatelé ať už po muzikanstké stránce či textové. (Ifa)

A kolem 16. hod. konečně dorážíme i my, tj. Márty, Hanka a Johan z jedné strany a Bendis + girlfriend z druhé strany. Ifa si oddechl, že konečně začne psát někdo jinej, my jsme se zděsili baheních lázní. Lidí je poměrně dost a neustále přibývají, takže ani psí počasí věrné rockery a rockerky neodradilo. Sice většina vypadá, jako kdyby utekla ožinovi z Bažin, ale lidi se baví, tancujou v blátě a sem tam sebou někdo mrskne na zem.

První kapelou, kterou mám možnost slyšet, jsou F.O.B. na Metal Stage. Tou dobou měli hrát i Kurtizány, ale nehráli, proč netuším. Takže táborští - ti měli velice pěknou diváckou kulisu a pod pódiem se rozjel docela pěknej kotlík. Corbow opět chybně uvedl song Land of Markets (minule mě tak zblbnul, že jsem jeho verzi napsal i do reportu - žádný Lands, ale Land!!) a celé vystoupení pěkně vodsejpalo. (Johan)

Těšil jsem se na ZNC, odpadli neznámo proč, takže honem na DARK GAMBALLE. Poslední alba jsou velice příjemná a vystoupení zrovna tak. Zazněla většina hitovek, namátkou In flagranti, Strýček Sam, Oni. DeSed (10) překvapil slušivým kloboučkem, zbytek bandu bílými dresy - fajn vystoupení.(Johan)

Na hlavním pódiu mezitím odstartovala polská družina HUNTER. Neměl jsem ani potuchy, co že to bude - a ono to nebylo vůbec špatný. Stylově těžko zařaditelná mjůzik - od hard rocku po svižný metál, k tomu velmi akční houslista. Trochu rušilo střídání angičtiny a polštiny, což ale vůbec nevadilo mlaďasům v mikinách black metalových kapel, kteří se pustili do zběsilé pařby v bahně hlubokém 20 cm.(Johan)

Ve stejné době kouzlili na nejmenší Gambrinus Stage hard rockové melodie VOTCHI. Stihl jsem jen kousek, ale tahle parta dobrých muzikantů a výborného vokalisty hraje pro radost sobě i divákům. Nevadí ani cover kdysi slavné disko divy Sandry. (Johan)

Dost jsem se těšil na kapelu KRUCIPÜSK a jejich démonického frontmana Tomáše X. Hájíčka. Servírovala se hitovka za hitovkou a Tomáš předváděl ksycht za ksychtem. Díky vynikající práci s publikem se podařilo rozcákat snad všechno bahno, které na louce bublá a energie pryštěla nejen z beden, ale i z celé kapely. Nechyběly hitovky jako Kriminál nebo Láska je kurva. Coby novinka byla vpuštěna do davu pecka Sjetej. Prej nemám Krucipüsk moc přechválit, takže jen třikrát. Chválim, chválim, chválim (Bendis).

Na děvčata a hocha působící pod názvem GAIA MESIAH jsem byl hodně zvědavej. Poslední cedlo mi celkem sedlo a živé vystoupení jakbysmet. Jak malý děcko jsem se těšil, až začne Maňana a samozřejmě jsem se dočkal. Zpěvačka opět předváděla jak nespoutaným živlem je a dokonale využila možnosti obrovského placu - běhala, skákala, k tomu zpívala v několika polohách - prostě akční a živé vystoupení. (Johan)

Na OSKAR PETR snad nikdo z redakce nebyl, a co jsem z dáli pozoroval, tak i pod pódiem bylo prázdno. (Márty)

Zato následující WALDA & GANG si našel příznivce ve všech věkových řadách svými covery od Waldy. Pod pódiem narváno a super atmosféra, co víc dodat... (Márty)

Na HAZYDECAY jsem se těšil, ale bohužel stihl jen druhou část setu. Při příchodu jsem rozeznal song z alba "Jewels of Concrete" (ukřižujte mě jestli se jmenuje jinak :-). Každopádně muzika nutila k tanci a to hodně hard tanci, resp. hard core metal tanci. Další song byl Angels in House, který byl zárověň prvním videoklipem kapely. Rytmika opravdu drtila a roztančila i manažerku (zdravím Ivy:-). Následující novinka Pork Lipstick byla směsicí klidným a hustých pasáží. Následovala starší Why You z "Jewels..." s opravdu hustou basou a poslední song kraloval - cover Káji Gotta "Lady Carneval" v totálně sekané podobě :-O Není co dodat, snad jen, že nechápu, jak mohli skončit na minulém ročníku rock ligy až čtvrtí. (Manafob)

ROOT nemůžou zklamat a ani nezklamali. Neviděl jsem sice vše, ale Casilda, Píseň nebo 7 jezdců jsou klasiky dnes již nesmrtelné. Evil řezal bicí o šestsetšedátšest a také zbytek kapely byl v klasické formě. Big Boss tentokrát nasadil mimikry ve formě černých brýlí. Nevím co víc dodat - Root jsou

letitá stálice a nezklamou nikdy. (Johan)

B.S.P. možná vypadají jako komerční záležitost, ale i metalisti museli chvílema hledat čelist někde hodně dole. Kapela postavená z all stars českých instrumentalistů, k tomu výtečný Střihoruký Kamil - paráda. Zazněly samozřejmě největší hity známé z TV (Země vzdálená), ale i věci, který jsem neznal. (Johan) Naprosto profi a super vystoupení, Pavlíček za kytarou jako bůh, Střihavka za mikrofonem jako jeho zástupce a Baláš za klávesama jako druhej zástupce, navíc sličné sboristky v pozadí, u mě zatím nej kapela dneška. (Márty)

Ještě přecházím před Gambáč stage, kde hraje CLOU, což je totální americká střední, poznávám songy z reklam a následně odcházím. (Márty) CLOU mě vyhnali z altánu kamkoli daleko. (Johan)

HOLY MOSES (D) stáli u zrodu thrash metalu a album Finished with the Dogs (aspoň doufám, že se tak jmenovalo) jsem svého času sjížděl hodně často. Divoženka Sabina je stále plná sil a na place poletuje jako mladice. Hlas vichřice podoba, ale ... jak mám sakra něco psát, když ty dva volové Ifa a Márty začali zpívat s Dogou nějakou jejich debilní odrhovačku ..., jo už vím, tělesný proporce stále v pořádku, takže pod pódiem poskakoval zástup pařmenů s očima vykulenejma na německou blondsku. Celý set měl šťávu a já si spokojeně podupával, došlo i na "Rajs dystrojr", akorát "Road cru" jsem se nedočkal (ale neviděl jsem začátek, tak možná zazněl). (Johan)

DOGA jela svoje fláky a s IFOu jsme zapařili hlavně na nejsi nevinná, což zřejmě nějak Johana rozptylovalo...

SOLFERNUS zahájili po menší zvukovce:)) a hustili do lidí ten svůj blackmetal. Skvělá pódiová show a ucházející zvuk však nemohl vynahradit absenci fanoušků pod pódiem, kteří odešli shlédnout na velké pódium nestory českého thrash metalu (nyní si škatulku určete sami) ARAKAIN. (Corbow)

ARAKAIN otevřeli svůj set skladbou Vir z nového alba a to co se dělo potom nedokážu jednoduše popsat, protože jsem se ocitl v totální euforii. Zazněly songy jako Gilotina, Jesus Busines, Kolonie termitů, Rám křivejch zrcadel a mnoho dalších. Problém je v tom, že set nedokážu popsat rozkouskovaně... Nicméně jako celek to bylo jedním slovem skvělý. Arakain je kapela, která neumí zklamat. Její vlajka stoupá stále výš a já jsem rád, že jsem u toho mohl i tentokráte být. (Ifa)

FIRESTORM z Rakouska rozjeli jako poslední docela obstojný heavy metal na Gambáč stejdži, a musím říct, že to mělo fakt říz. (Márty) Ještě doplním, že jednu z kytar držela v pacinkách slečinka, občas i zapěla, většinu vokálů obstarával chlapík s druhou kytarou. A aby i oči divákovi užily si, měli naši jižní sousedé slušivé oblečky jak z nějakého sci-fi filmu. (Johan)

ADOR DORATH mě minulej tejden a AFODu moc nezaujali, dnes to ale bylo o moc lepší. Určitě na tom měla významný podíl zpěvačka Lenka (ta AFOD kvůli hlasové indispozici vynechala) a taky stále se zlepšující zvuk. Ivoš je na prknech dostatečně akční, skladby mají nemalý hitový potenciál, jedno, hraje-li se z prvotiny nebo ze Symbolů a tak se dvakrát přidávalo. Vůbec jsem nelitoval, že jsem opustil Arakainy a šel koukat na metalové stage. (Johan)

MORIORR se poprvé představil se staronovým kytaristou Jardou Pracnou. Nevím, jestli to bylo jeho přítomností, ale tohle bylo zatím nejlepší vystoupení, které jsem od Moriorr po znovuoživení viděl. Samozřejmě pomohl parádní zvuk, ale mám dojem, že kapela už si trochu ujasnila, jak by chtěla znít. O vokály se spravedlivě dělí Jirka s Jardou, Olina vyluzuje z kláves poměrně netradiční zvuky, Honza to zezadu řeže a nestor Jarda si to s kytarou pěkně užívá. Pro mě po všech směrech příjemné překvapení, navíc Termonukleární jatka byly hudebně móc dobrý - text je z roku cvaj, samá mrtvola, ale to k tomu už po těch letech patří. (Johan) Mohu jenom souhlasit s Johanem,dneska to chlapíkům a dámě prostě sedlo. Škoda jen, že se na hlavním pódiu zrovna připravovali CLAWFINGER. Nebýt této velké konkurence na hlavním pódiu, určitě by tuto partičku ocenilo více fans.(IFA)

CHAOS IN HEAD jsem bohužel prokecal s Moriorrem... (Ifa)

Na švédy CLAWFINGER jsem se hodně těšil a hned na začátku musím říct, že mě zklamali jen v jedné věci - hráli příliš krátce. Jednu polovinu jejich setu tvořily skladby z posledního cd "Hate Yourself With Style" a druhou skladby starší. Na členech bylo vidět uvolnění a jak si koncert užívají. Zejména zpěvák Zak hýřil energií a v pohybu po celém pódiu mu zdatně vypomáhál překvapivě klávesák Jocke. Nechyběly srandičky ať už směrem k publiku nebo mezi sebou. Basák Andre si v sekaných pasážích dával cvičení pro skok vysoký... prostě nemám moc co dodávat... Přesný playlist neznám, ale určitě zazněly tyto skladby: The Faggot In You, Hate Yourself With Style, Dirty Lies, Right To Rape, Recipe For Hate, Biggest & The Best. Poslední song pak byl Do What I Say a po něm bohužel nenásledoval žádný přídavek, což je má jediná výtka k jejich setu. Ze zákulisních drbů jsem se dozvěděl, že prý na ně bylo už moc pozdě :-( (Manafob)

VÍTKOVO KVARTETO mě skutečně pobavilo. Takhle už jsem se nezasmál už hodně dlouho. Když kapela začala, byl jsem dále od pódia a moc jsem hudbu nevnímal utopen v konverzaci. Nicméně jakmile jak zazněla hitovka Pražskej démon beze slova jsem se vytrh z debaty, jedním skokem  přeskočil bahanní řeku smrti (tak pojmenoval Corbow spojnici mezi pódiem A a B) a už jsem byl před Gambrinus stage. A to co jsem viděl, bylo skutečně hodně záživné. Výborné hlášky mezi skladbami a skvělá komunikace s publikem, které se vděkem tleskalo, skákalo, křičelo...no prostě atmoška jak má být. Nejvíc mi  utkvěl v hlavě kus s názvem Nechce ven. Ta skladba měla snad jeden nosný motiv a veselý refrén a celé to trvalo snad deset minut. Ale díky výborné show účinkujících to vůbec nenudilo ba naopak. Největší hlásičem se nakonec stal obtloustlý postarší chlapík ve fotrovských trenkách, který sliboval na příštím koncertě show s kozičkama. Škoda, že se na ní nedostalo dnes. Nevadí, já se přijdu na tuhle show někam podívat ještě jednou a vy pokud máte smysl pro drsnější humor a není vám cizí styl PRAŽSKÉHO VÝBĚRU, tak se určitě dostavte. Stojí to za to.

RAMMSTEIN MEMBER´S CLUB se na hlavní stage objevili až poměrně pozdě. Jestliže jsem ještě správně vnímal čas, tak bylo něco před čtvrtou ranní. Opojen kouzlem VÍTKOVA KVARTETA se tedy brodím řekou smrti před hlavní stage. Je pravda, že revivalům zrovna nefandím, ale když je to pěkně zahrané, proč ne. Tento spolek to zvládá úplně na pohodu. Jak hudebně, což by mělo být samozřejmostí, tak i pódiově. Je to hodně uvěřitelné a narozdíl od jiných vykradček i záživné. Určitě jsem rád, že jsem tuto kapelu nezaspal jako většina mých kolegů.

První den končí, je skoro ráno. Pořadatelé vyhánějí lidi z areálu a najíždí úklidová služba. Chtěl jsem ještě přijít s nějakými pikantními informacemi z noční scény, ale tím, že pořadatelé odlepili i největší žíznivce od výčepu, jsem ztratil kontinuitu. Takže nebude nic. Konec srandy, jde se spát. (Ifa)

sdílet
Přečteno: 4140x Autor: redakce | Další články autora
Datum: 30. 6. 2006

FotoGalerie (Počet obrázků: 106) F.O.B. F.O.B. F.O.B. F.O.B. fans F.O.B. F.O.B. F.O.B. DIRTY GAME DIRTY GAME DIRTY GAME DIRTY GAME DIRTY GAME DIRTY GAME HUNTER HUNTER HUNTER HUNTER HUNTER DEBUSTROL DARK GAMBALE DARK GAMBALE DARK GAMBALE DARK GAMBALE KRUCIPÜSK KRUCIPÜSK KRUCIPÜSK KRUCIPÜSK KRUCIPÜSK KRUCIPÜSK KRUCIPÜSK DEBUSTROL DEBUSTROL DEBUSTROL DEBUSTROL DEBUSTROL DEBUSTROL DEBUSTROL OSKAR PETR OSKAR PETR OSKAR PETR OSKAR PETR GAIA MESIAH GAIA MESIAH GAIA MESIAH GAIA MESIAH GAIA MESIAH GAIA MESIAH HAZYDECAY HAZYDECAY HAZYDECAY HAZYDECAY bahení lázně BSP BSP BSP BSP BSP BSP BSP BSP CLOU CLOU CLOU CLOU CLOU CLOU CLOU HOLY MOSES HOLY MOSES SOLFERNUS HOLY MOSES HOLY MOSES HOLY MOSES SOLFERNUS SOLFERNUS SOLFERNUS SOLFERNUS FIRESTORM FIRESTORM FIRESTORM FIRESTORM FIRESTORM FIRESTORM FIRESTORM MORIORR MORIORR MORIORR MORIORR MORIORR CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER CLAWFINGER

Diskuze (Počet příspěvků: 8)
Prodám vstupenku
Prodám 3denní VIP vstupenku na Basinfirefest za 350 Kč. Možnost předání v Praze. E-mail: grusha@seznam.cz Grusha | 26. 6. 2008 18:14:51
volná vstupenka
Prodám 3 denní v.i.p. vstupenku, bohužel nemůžu jít, cena dohodou, 723192727, Praha Markéta Uhlířová | 19. 6. 2008 07:49:02
fans
Proč tam nejsou fotky fans ostatních kapel.To jako aby bylo vydět že F.O.B. někdo fandil.Trochu průhledné:-) Hell Ram | 17. 7. 2006 17:19:23
re dotaz
Pojmenováním 8 fotky jsem ani nechtěla nic říct, byl to omyl za který se omlouvám. Na fotce jsou fans F.O.B., ale pojemnování je správně teď. Hanka | 7. 7. 2006 09:02:20

celá diskuze » | vložit příspěvek »Novinky

16. 10. 2018 | Autor: Johan
CALIGULAS’S HORSE + CIRCLES + I BUILT THE SKY 23. 10. 2018 v Prazečtěte zde »

16. 10. 2018 | Autor: Mikael
Nový song kapely SPSčtěte zde »

15. 10. 2018 | Autor: Johan
THE AMITY AFFLICTION + THE PLOT IN YOU + ENDLESS HEIGHTS + DREAM STATE 20. 10. 2018 v Prazečtěte zde »

15. 10. 2018 | Autor: Mikael
MONUMENT - "Wheels Of Steel" (Official Video)čtěte zde »

14. 10. 2018 | Autor: Johan
Nové album FACE THE DAYčtěte zde »

14. 10. 2018 | Autor: Mikael
Venca Kuděj z kapely GAUNEŘI slaví 50 letčtěte zde »

13. 10. 2018 | Autor: Johan
Videoklip SOLFERNUSčtěte zde »

13. 10. 2018 | Autor: Mikael
Nový singl ALKONOSTčtěte zde »

12. 10. 2018 | Autor: Johan
Kapely DIRTY BLONDES a DONNIE DARKO vyráží na společnou DBDD tour 2018čtěte zde »

12. 10. 2018 | Autor: Mikael
Videoklip skupiny INACTIONčtěte zde »

další novinky ...

Reklama

flash player not installed

Nejčtenější za 30 dní

23. 9. 2018 | Rozhovory
THRASH NIGHTMARE FESTIVAL – Jsme sice underground, ale chceme, aby se u nás kapely a fanoušci cítili co nejlépe a na akce se rádi vraceli.celý článek »

17. 9. 2018 | Recenze
БУТ – Understrike / INSISTENT – Serenity Of Sufferingcelý článek »

1. 10. 2018 | Recenze
Říjnové tipy – alba & koncertycelý článek »

8. 10. 2018 | Recenze
ČAD – Čertova kovadlina / LAHAR – Černý svědomícelý článek »

7. 10. 2018 | Rozhovory
NECRODEATH – Chtěli jsme udělat nějaké retro album ve stylu, jaký měly kapely v 80. letech, a zdá se, že se nám to podařilo. Recenzenti totiž nebyli nikdy tak jednohlasní od dob našeho prvního a slavného alba Into the Macabre.celý článek »

2. 10. 2018 | Reporty
EJECUTOR, DEATHLY SCYTHE, RADIATION, LAID TO WASTEcelý článek »


Poslední diskuse

BURYZONE ZINE No. 22
Datum: 15. 10. 2018 17:34:02
Autor: Bury
Titulek: Megnet

diskuse k článku »

VREID – Lifehunger
Datum: 15. 10. 2018 16:52:46
Autor: Opat
Titulek: ...

diskuse k článku »

ČAD – Čertova kovadlina / LAHAR – Černý svědomí
Datum: 13. 10. 2018 18:52:04
Autor: Kubina
Titulek: Peťan

diskuse k článku »

ČAD – Čertova kovadlina / LAHAR – Černý svědomí
Datum: 13. 10. 2018 13:19:38
Autor: Peťan
Titulek: Dlouho očekávané splitko

diskuse k článku »

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 6 - info
Datum: 10. 10. 2018 22:56:56
Autor: immortal
Titulek: :-)))

diskuse k článku »

HETROERTZEN, SEKTARISM, LVXCÆLIS
Datum: 10. 10. 2018 14:48:28
Autor: Opat
Titulek: ...

diskuse k článku »


Partnerské weby

Fobia Distribution e-shop Metalopolis.net Metal Forever & Metal Man True empress

Reklama